Sennik: mięso

Sennik: mięso kojarzy się z pożywieniem, ale również ciałem. Sny o mięsie mogą mieć wiele znaczeń. Jak należy interpretować sen o mięsie według wielkiej Księgi Snów?

Mięso pojawia się w kulturze od bardzo dawna, jest obecne w wielu powiedzeniach i wyrażeniach, na przykład „mięso armatnie” czy „rzucać mięsem”. Sny, w których widziane jest mięso, zwłaszcza surowe, odzwierciedlają niezaspokojone pragnienia, rządze. Sen o mięsie może być kojarzony z czymś pierwotnym, wręcz zwierzęcym.

Patrzenie na mięso we śnie zapowiada nieoczekiwaną, wielką radość. Być może będzie ona spowodowana przypływem pieniędzy lub spotkaniem kogoś wyjątkowego. Jeśli we śnie kupujesz mięso, oznacza to, że masz wiernych, dobrych przyjaciół, którym na Tobie zależy. Z kolei, jeśli sprzedajesz mięso, może być to znakiem rychłego pogorszenia sytuacji życiowej, zwłaszcza finansowej.

Sennik: mięso surowe

Surowe mięso widziane we śnie zwiastuje w najbliższym czasie kłótnie z kimś ważnym dla nas. Sen o surowym mięsie ostrzega przed zbytnią kłótliwością i uporem. Taki sen powinien zachęcić do przemyślenia czy Twoje postępowanie nie rani innych lub czy nie jesteś dla kogoś zbyt ostry. Zastanów się czy nie lepiej czasami odrobinę spuścić z tonu, pójść na kompromis, żeby nie spowodować zepsucia wartościowych relacji.

Sny, w których pojawia się surowe mięso można interpretować na różne sposoby, w zależności od tego, w jakiej sytuacji mięso jest widziane. Różne gatunki mięsa również mają różne znaczenia, jeśli chodzi o ich pojawienie się we śnie.

Sennik: mięso drobiowe

Mięso drobiowe we śnie zwiastuje niesamowitą, niespodziewaną podróż. Nie zmarnuj takiej szansy, ponieważ może się już nigdy nie powtórzyć. Sen o mięsie wieprzowym trzeba interpretować jako przestrogę przed poważnymi problemami finansowymi. Z kolei zobaczenie we śnie mięsa wołowego zwiastuje nieoczekiwany zysk, który osiągniesz dzięki Twojej pracy. Niekoniecznie będzie to przypływ gotówki, może to się wiązać ze spotkaniem kogoś inspirującego, kto na długo będzie obecny w Twoim życiu.

Sennik: mięso surowe kroić

Sen, w którym kroisz surowe mięso jest oznaką, że zbyt dużo czasu i energii poświęcasz pracy, przez co zaniedbujesz rodzinę. Jest to znak, aby nieco zwolnić tempa, pozwolić sobie na odpoczynek oraz spędzenie większej ilości czasu z bliskimi lub przyjaciółmi. Z kolei według sennika arabskiego, przyrządzanie mięsa we śnie zapowiada w najbliższym czasie ciężką pracę.

Zobaczenie we śnie pieczonego mięsa oznacza, że masz pewne niespełnione pragnienia, jednak ze względu na presję otoczenia nie możesz ich zrealizować. Jeśli miewasz sny o pieczonym lub gotowanym mięsie być może za bardzo poddajesz się wpływom innych ludzi. Taka postawa nie pozwala Ci na rozwijanie skrzydeł i wciąż każe Ci podporządkować się zasadom ustalanym przez innych ludzi.

Przygotowywanie we śnie mięsa również można interpretować na swój odmienny sposób. Jeśli widzisz we śnie jak solisz mięso - strzeż się nieprzemyślanych wydatków, ponieważ taki sen może oznaczać pogorszenie sytuacji finansowej, a nawet popadnięcie w długi.

Sennik: mięso ludzkie

Taki sen, w którym widziane jest ludzkie mięso jest niezwykle rzadkim doświadczeniem i z pewnością odciska piętno na ludzkiej psychice. Jeśli we śnie widzisz własne mięso, ponieważ masz ciężką ranę, zwiastuje to znaczną poprawę warunków życia, którą okupisz wytężoną pracą. Z kolei, jeśli widzisz cudze mięso, powinieneś interpretować sen jako przestrogę przed nieżyczliwymi ludźmi. Taki sen zapowiada niestety, że wzbudzisz pogardę otoczenia lub zostaniesz ośmieszony i niesłusznie posądzony o coś czego nie zrobiłeś.

Sennik: jeść mięso

Sennik, w którym jesz mięso może mieć różne znaczenia. Jeśli jedzone mięso jest świeże i niezepsute zwiastuje to powrót do formy po długiej chorobie i ogólną poprawę sytuacji życiowej. Jeśli natomiast jesz we śnie nieświeże mięso, możesz spodziewać się pogorszenia zdrowia. Jest to także ostrzeżenie przed lenistwem w pracy, złym wykonywaniem powierzonych obowiązków i chciwością.

Miałeś sen o mięsie? Opisz nam go w komentarzu poniżej.