Sennik: miłość

Sennik: Miłość jest jednym z najtrudniejszym nie tylko do zdefiniowania, ale również do zinterpretowania w kontekście snu uczuciem. Jedno z największych ludzkich pragnień, uczucie, które jest pożądane, poszukiwane, często burzliwe, nieodgadnione, zmienne. Źródło inspiracji kompozytorów, malarzy, poetów, powieściopisarzy. Sen o miłości często odzwierciedla nasz obecny stan uczuć.

Miłość śniąca się osobie samotnej - odczucie tęsknoty za miłością, bliskością i partnerstwem, podświadome dążenie do znalezienia swojej drugiej połowy.

Ukochana osoba uśmiechająca się - dobre relacje w związku, ogromne uczucie, którym darzy nas druga osoba, zaufanie i ciepło między dwojgiem ludzi.

Ukochana osoba, która się złości lub jest agresywna - odzwierciedlenie problemów pojawiających się w związku, niepokój przed przyszłością relacji, zmęczenie zaistniałą sytuacją między dwojgiem ludzi.

Ukochana osoba, która nas zdradza - lęk przed zaistnieniem zdrady, zerwaniem dobrych relacji, zniszczeniem zaufania i szczerości w związku.

Dawna miłość - tęsknota za dawnym uczuciem, perspektywa powrotu do dobrze znanych nam relacji lub miejsc.

Miłość od pierwszego wejrzenia - perspektywa gorącego romansu lub zawarcia znajomości w nietypowych okolicznościach.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.