Sennik: niemowlę

Sennik: niemowlę, małe dziecko kojarzy się zazwyczaj ze szczęściem oraz rozpoczęciem nowego etapu w życiu. Niemowlę symbolizuje również bezradność oraz całkowite uzależnienie od kogoś. A co o śnie, w którym występuje niemowlę mówi Księga snów? Jak należy interpretować sen o niemowlęciu?

Niemowlę: sennik

Generalnie sen o niemowlęciu interpretuje się jako dobry znak. Zobaczenie we śnie malutkiego dziecka może zwiastować dobre zmiany i nadejście czegoś pozytywnego. Sen o dziecku lub niemowlęciu można również interpretować jako oznakę niedojrzałości. Jeśli śni Ci się niemowlę, zastanów się czy Twoje zachowanie nie jest niedojrzałe i czy nie krzywdzisz innych. Ostatecznie jest to również dobry znak, jednak sukces nie będzie łatwy do osiągnięcia. Sen o dziecku zwiastuje także radosne, szczęśliwe chwile w gronie przyjaciół i bliskich, przychylnych osób.

Znaczenie snu: niemowlę

Zazwyczaj sen o narodzinach dziecka to bardzo dobry znak i zapowiedź sukcesów. Zwiastuje podjęcie dobrych decyzji, które mogą mieć wpływ na całe życie osoby śniącej. Niesienie we śnie niemowlaka oznacza niesienie swoich licznych kłopotów i zmartwień w drodze do wyznaczonego celu. Bardzo często interpretacja snu o niemowlęciu zależy od stanu nowo narodzonego dziecka, a również jego płci. Ładne, zdrowe niemowlę zapowiada pojawienie się w Twoim życiu kogoś wyjątkowego, z kim połączy Cię bliska więź przyjaźni.

Sennik: niemowlę chłopczyk

Sen, w którym pojawia się niemowlę chłopczyk, to zdecydowanie dobry znak. Taki sen oznacza, że osoba śniąca nie ma się czym martwić i wszystkie postawione cele zostaną osiągnięte z łatwością.

Sennik: niemowlę dziewczyna

Sen o małej dziewczynce również należy interpretować jako dobry znak, jednak w przeciwieństwie do snu, w którym widziany jest chłopiec, w dążeniu do celu możemy napotkać małe przeszkody i niepowodzenia, z którymi doskonale dasz sobie radę.

Sennik: martwe niemowlę

Ten sen, który jest niezwykle nieprzyjemny i należy interpretować go jako przestrogę przed nieprzychylnymi ludźmi, którzy pojawią się w otoczeniu osoby śniącej. Jeśli śnisz o martwym niemowlęciu, powinieneś zachować czujność i wystrzegać się zbytniej ufności w stosunku do nowo poznanych osób. Lekkomyślność i nadmierne zaufanie mogą doprowadzić Cię do wielu strat i nieprzyjemności. Czasami lepiej zachować dystans, by upewnić się co do czyichś zamiarów niż od razu zdać się na kogoś ufając, że działa on w dobrej wierze.

Z kolei chore, płaczące niemowlę należy interpretować jako kłopoty, ale konkretne – w sferze zawodowej. Sen, w którym widzi się schorowane, małe dziecko należy odczytywać jako przestrogę przed niepowodzeniem w pracy. Może być ono spowodowane zbytnim poczuciem pewności i brakiem chęci do rozwoju. Jeśli śniło Ci się chore dziecko, lepiej bądź czujny, ponieważ w Twoim zawodowym otoczeniu są osoby, które źle Ci życzą i ciągle czekają aż popełnisz jakiś błąd.

Sennik: umierające niemowlę

W przeciwieństwie do snu o martwym niemowlęciu, sen o maluchu, który umiera, jest dobrym znakiem. Taki sen oznacza koniec kłopotów i zmartwień. Zwiastuje on ukojenie w codziennych troskach i rychłe nadejście wielkiego szczęścia. Sen o umierającym dziecku, mimo, że jest bardzo nieprzyjemny i można go zaliczyć do koszmarów sennych, oznacza według Wielkiej Księgi Snów powodzenie w życiu.

Sennik: niemowlę w wózku

Niemowlę śpiące w wózku kojarzy się z błogością, spokojem i poczuciem bezpieczeństwa. W związku z tym sen, w którym widzi się niemowlę śpiące w wózku, należy interpretować jako zapowiedź dobrej i spokojnej przyszłości.

Sennik: karmić niemowlę

Sen, w którym osoba śniąca karmi niemowlę piersią, oznacza spełnienie powinności, nawet jeśli wymaga to poświęcenia i bólu. Taki sen należy interpretować jako symbol szczęścia, spokoju rodzinnego. Wyjątkiem jest zobaczenie we śnie dziecka, które jest karmione, jednak wciąż płacze i krzyczy. Taki sen oznacza zbliżające się kłopoty w pracy. Należy być czujnym, ponieważ zagrożenie może dotyczyć prowadzonych przez nas interesów, na które poświęciliśmy do tej pory dużo czasu i energii. Ponieważ przedsięwzięcia osoby śniącej o płaczącym niemowlęciu są zagrożone, powinna ona uzbroić się w cierpliwość i przeczekać najtrudniejszy okres. Czasami lepiej zwolnić tempa, aby uniknąć ogromnych strat.

Miałeś sen o niemowlęciu? Opisz nam go w komentarzu poniżej.