Sennik: obrączka

Sennik: obrączka - czy obrączka pojawiająca we śnie oznacza zbliżające się zamążpójście? Czy jest to symbol nadchodzącej zmiany stanu cywilnego? Obrączka może być bardzo wyczekiwanym znakiem szczególnie przez osoby, które dość długo przebywają w stanie wolnym. Co oznacza jej motyw we śnie? Czy może znaczenie tego przedmiotu jest zupełnie inne? Sprawdźmy, co na temat obrączki we śnie mówi Księga Snów.

Obrączka – sennik

Obrączka, która pojawia się we śnie może być bardzo obiecującym znakiem szczególnie dla osób, które niepokojąco długo znajdują się w stanie wolnym. Warto jednak zaznaczyć, iż udowodniono, że sny bardzo często stanowią odzwierciedlenie obaw lub nadziei i marzeń osób śniących, wobec czego ten wyjątkowy pierścień może być konsekwencją zbyt długiego rozmyślania oraz ogromnych nadziei na zmianę swojego stanu cywilnego szczególnie przez panny lub kawalerów. Co ciekawe, sen o obrączce może przybrać również formę koszmaru dla osób, które również pozostają w stanie wolnym i w najbliższym czasie nie zamierzają się z nikim wiązać lub są przeciwne zawieraniu związku małżeńskiego. Może się również zdarzyć, że kobiety lub mężczyźni, którym przyśni się nocą obrączka, mogą obudzić się przerażeni z myślą, że być może w najbliższej przyszłości coś – na przykład nieplanowana ciąża – może ich zmusić do zmiany stanu cywilnego.

Obrączka może być również bardzo szczególnym znakiem w innej sytuacji. Jak wiadomo jest to symbol wierności i oddania do końca życia innej osobie, więc czasem może przyśnić się małżonkom, którzy dopuścili się zdrady swojego partnera. Wówczas obrączka może stanowić znak, odzwierciedlenie wyrzutów sumienia tej osoby.

Obrączka może również przyśnić się osobom, które w najbliższym czasie planują zawrzeć związek małżeński. W dzisiejszych czasach z organizacją wesela wiąże się tyle obowiązków i stresu, że może on objawiać się nawet w snach w postaci widoku obrączki. W powyższych sytuacjach, kiedy osoby śniące myślą o ślubie – zarówno z ogromną nadzieją, niechęcią czy stresem, nie powinny sięgać po interpretację Księgi Snów, ponieważ ich wizje wynikają ze stanu emocjonalnego.

Sennik: obrączka złota

Jak się okazuje, bardzo ważny w interpretacji snów, związanych z obrączką jest odcień złota, z którego wykonany jest pierścień. Jeżeli śniący śni o złotej obrączce, jest to symbol bardzo gorącej lub namiętnej miłości, która w najbliższym czasie go spotka. Jest to więc bardzo pozytywny i obiecujący znak. Z kolei, jeżeli we śnie ktoś ujrzy obrączkę wykonaną z białego złota oznacza to, iż należy wykazać się cierpliwością, bowiem w najbliższym czasie na drodze osoby śniącej nie pojawi się nikt, z kim ta osoba będzie mogła się związać.

Sennik: obrączka – znaleźć

Inne znaczenie ma sen, w którym osoba śniąca znajduje obrączkę. Wizja taka oznacza bowiem, iż w bliskiej przyszłości śniący spotka się i pogodzi z osobą, do której żywi urazę z przeszłości. Znalezienie obrączki jest więc bardzo obiecującym znakiem, ponieważ zawsze zawady z przeszłości lub świadomość posiadania wroga, nawet ukryta głęboko w podświadomości, jest męcząca i może wpłynąć na zwiększającą się zgryzotę i opryskliwość danego człowieka. Pogodzenie się z drugą osobą, naprawienie z nią relacji zawsze bardzo pozytywnie odbija się na samopoczuciu i często może stanowić bardzo dużą ulgę.

Sennik: pęknięta obrączka

Dla osób, szczególnie przebywających w stałym związku, a nawet związku małżeńskim, widok pękniętej obrączki we śnie może wzbudzić niepokój i obawę, która po wybudzeniu może towarzyszyć przez wiele godzin. Bardzo złą wiadomością jest to, iż według Księgi Snów obawy te są uzasadnione, bowiem pęknięta obrączka, stanowiąca motyw nocnych wizji jest zwiastunem zdrady oraz rozpadu związku. Do takiego snu warto jednak podejść spokojnie. Bardzo możliwe, że osoby, które ujrzą pękniętą obrączkę we śnie są świadome kryzysu swojego związku. Wizja ta może być więc ostrzeżeniem, przed tym, że jeżeli nic nie zrobią z tymi nieporozumieniami oraz nie spróbują rozwiązać swych problemów, małżeństwo może się rozpaść. Sen o pękniętej obrączce może więc stanowić motywację do działania.

Miałeś sen o obrączce? Opisz nam go w komentarzu poniżej.