Sennik: podróż

Sennik: podróż - sny związane z podróżą mogą mieć dwojakie znaczenie. Pierwsze z nich to związek z faktycznymi podróżami, jakie czekają śniącego, o których śniący myśli i marzy, a także których być może się obawia. Drugie znaczenie ma charakter duchowy i może być związane z rozwojem osobistym, przemianami wewnętrznymi, jakie czekają śniącego albo jakich osoba śniąca oczekuje, ponieważ chciałaby je wprowadzić w swoje życie.

Podróż: sennik

Podróż może odnosić się do faktycznej podróży, która Cię czeka w najbliższym czasie, o której być może już teraz myślisz, masz obawy z nią związane. Jeżeli nie planujesz podróży ten sen może mieć aspekt duchowy i odnosić się do czekającej Cię przemiany wewnętrznej, do dużej zmiany jaka nastąpi w Twoim życiu. Jeśli we śnie podróżowałeś prostą, szeroką drogą oznacza to szczęście, spokój, równowagę. Jeśli śnisz o podróży krętą drogą to przygotuj się na trudności, problemy i niepokojące przeszkody na Twojej drodze. Jeśli we śnie wracasz z podróży to może oznaczać, że w najbliższym czasie zrealizujesz zaplanowany cel, osiągniesz sukces. Sen o przerwanej podróży niech będzie dla Ciebie ostrzeżeniem, ponieważ może oznaczać porażkę, szczególnie w sferze związanej z finansami np. w inwestycjach. Jeżeli podczas snu miałeś wrażenie, że Twoja podróż była wesoła może to zwiastować szczęśliwe chwile, brak trosk.

Podróż pociągiem: sennik

Sen o podróży pociągiem symbolizuje zmiany, jakie nadchodzą w Twoim życiu prywatnym lub zawodowym. Jeśli w trakcie snu podróżowałeś pociągiem szybko i dotarłeś do celu, to dobry dla Ciebie znak - zrealizujesz pewne plany albo osiągniesz sukces w ważnej dla Ciebie sprawie. Jeżeli podczas podróży Twój pociąg spóźnił się, to niestety może oznaczać to komplikacje, pojawienie się niespodziewanych trudności. Jeśli to Ty spóźniłeś się na pociąg, to czeka Cię rozczarowanie lub stracona na coś ważnego szansa. Gdy podczas snu nie masz biletu na pociąg, to oznacza, że masz lub będziesz miał niebawem poczucie, że nie rozwijasz się, że dopada Cię rutyna i marazm.

Sennik: podróż samolotem

Udana podróż samolotem symbolizuje coś nieprzeciętnego, co Ci się przydarzy i sprawi niezwykłą przyjemność.  Podróż samolotem nieudana, np. z turbulencjami może oznaczać nagłe, duże trudności w realizacji zaplanowanego celu lub czekające Cię rozczarowanie.

Sennik: podróż samochodem

Jeśli podczas snu jedziesz samochodem i widzisz drogowskazy, to oznacza, że niedługo staniesz przed trudnym wyborem. Jeżeli podczas podróży jedziesz bardzo szybko samochodem oznaczać to może, że na jakąś ważną sprawę poświęciłeś zbyt mało czasu, uwagi i potraktowałeś ją zbyt pobieżnie. Podróż samochodem bez określonego celu może symbolizować samotność i wyobcowanie.

Sennik: podróż autobusem

Jeżeli podczas snu podróżujesz autobusem wypełnionym ludźmi, to może to symbolizować czekające Cię powodzenie w życiu towarzyskim.

Sennik: podróż w czasie

Jeżeli śnisz o podróży w czasie, może to oznaczać, że niedostatecznie cieszysz się ze swojej obecnej sytuacji, nie umiesz docenić tego co masz i nie umiesz żyć chwilą. Sen o podróży w przeszłość może oznaczać, że w Twojej przeszłości wydarzyło się coś, co chciałbyś naprawić, przeżyć inaczej i nie daje Ci to spokoju. Jeśli jednak śnisz o podróży w przyszłość, to może to oznaczać, że potrzebujesz jakiejś zmiany w swoim życiu, a także, że jesteś jej niecierpliwy. 

Sennik: daleka podróż

Jeżeli śnisz o dalekiej podróży, to może ona oznaczać zmianę miejsca zamieszkania lub zmianę Twoich warunków życiowych. Jeśli we śnie marzysz o podróży do nieznanych Ci krajów, to niech ten sen będzie dla Ciebie zachętą do wykazania się większą odwagą w podejmowaniu decyzji, większą ciekawością i otwartością na innych ludzi. Jeśli we śnie odbyłeś daleką podróż na bezludną wyspę, to może mieć bardzo odmienne znaczenie: z jednej strony może symbolizować potrzebę odizolowania się, z drugiej może oznaczać, że niebawem czeka Cię zbliżająca się przygoda, nowe doznania, doświadczenia.

Sennik: wybierać się w podróż

Jeśli we śnie wybierasz się w podróż, to może to oznaczać, że niebawem zaczniesz odczuwać wielką potrzebę zmian w swoim życiu.

Miałeś sen o podróży? Opisz nam go w komentarzu poniżej.

Copyright © Agora SA