Sennik: pierścionek

Sennik: pierścionek symbolizuje bogactwo, władzę, miłość i mądrość. Nie zawsze jednak sen o pierścionku zwiastuje miłe, pozytywne dla śniącego wydarzenia. Znaczenie snu uzależnione jest od kontekstu, w jakim występuje ten element biżuterii oraz od tego, z jakiego wykonany jest kruszcu.

Pierścionek: sennik

Sny o pierścionku możemy interpretować na wiele różnych sposobów, w zależności od tego, z jakiego wykonany jest kruszcu. Sen o noszeniu złotego pierścionka może być zwiastunem bogactwa, sukcesu oraz powodzenia w sprawach sercowych, a może głębokiego uczucia. Sen o tym, że patrzymy na pierścionek srebrny odnosi się do innej sfery - do erotyki i może zwiastować przelotny romans, przygodę opartą wyłącznie na bliskości fizycznej. Noszenie we śnie srebrnej biżuterii może oznaczać głębokie uczucie. Często sny o pierścionkach kojarzone są ze zdradą. Jeżeli we śnie wkładasz na palec pierścionek, to taki sen oznacza zaangażowanie się śniącej osoby w zdradę, a jeżeli zdejmujesz pierścionek to może zwiastować to, że zdrada będzie miała nieodwracalne skutki. Sen o pękniętym pierścionku może oznaczać, że będziesz zdradzana lub zdradzany.

Sennik: pierścionek zaręczynowy

Sny o pierścionku zaręczynowym najczęściej symbolizują potrzebę ustabilizowania się, potrzebę zalegalizowania związku, w jakim jesteś. Jeżeli jesteś osoba samotną i widzisz pierścionek, o którym wiesz, że jest to pierścionek zaręczynowy, to oczekuj miłej wiadomości.

Sennik: złoty pierścionek

Jeśli we śnie widzisz złoty pierścionek z kamieniami, czeka Cię niespodziewany przypływ gotówki, jeśli pierścionek nie zawiera kamieni, spodziewaj się spotkać na swojej drodze kogoś fascynującego, kto rozpali Twoje uczucia. Złoty pierścionek z oczkiem noszony we śnie może zwiastować powodzenie w interesach, niespodziewany przypływ gotówki lub atrakcje towarzyskie. Taki rodzaj biżuterii jest kojarzony z dostojeństwem, dobrobytem, więc być może będziesz mieć szczęście w grach losowym, a na Twoim koncie pojawi się niespodziewany zastrzyk pieniędzy. Widziany we śnie złoty pierścionek z czerwonym oczkiem jest symbolem gorącego uczucia lub bogactwa.

Sennik: pierścionek srebrny

Jeśli we śnie widziałaś tylko srebrny pierścionek, to taki sen może zwiastować przelotny, niezobowiązujący romans lub krótka przygodę erotyczną. Jeśli we śnie nosiłaś taki pierścionek to sen taki może oznaczać głębokie uczucie, jakim darzy Cię ktoś, po kim się tego nie spodziewasz.

Sennik: pierścionek z brylantem

Jeżeli we śnie widziałaś pierścionek z brylantem, może on przynieść Ci powodzenie w sprawach finansowych i towarzyskich. Taki pierścionek widziany we śnie może oznaczać prestiż i sławę w świecie zawodowym.

Sen o pierścionku

Sny o pierścionkach mają bogatą symbolikę i interpretować je można w różnorodny sposób. Jeśli we śnie widziałaś złoty pierścionek, czeka Cię gorące uczucie, a jeśli nosiłaś na palcu złoty pierścionek z kamieniami, to możesz spodziewać się powodzenia w sprawach finansowych i towarzyskich. Widziany we śnie srebrny pierścionek zwiastuje przelotny romans, a noszony na palcu srebrny pierścionek symbolizuje bardzo głębokie uczucie, jakim darzysz osobę Ci bliską.

Jeżeli we śnie znajdujesz pierścionek, to czeka Cię miłość. Otrzymany we śnie pierścionek w prezencie jest przestrogą przed osobą, która będzie próbowała Tobą manipulować. Jeżeli Ty dajesz komuś pierścionek, to taki sen nie jest dobrym znakiem – uczucia, jakimi darzysz pewną osobę nie są odwzajemniane. Zgubienie pierścionka we śnie może zwiastować straty w życiu zawodowym lub osobistym, np. nagłe rozstanie z kimś bliskim. Znalezienie pierścionka oznacza konflikt i powinno być ostrzeżeniem przed nadmiernym nawiązywaniem nowych znajomości.

Sen o pierścionkach

Sen, w którym nosisz wiele pierścionków ze złota i każdy z nich posiada drogocenne kamienie, może oznaczać niezwykły sukces, powodzenie w sprawach zawodowych i osobistych. Jeśli natomiast we śnie gubisz pierścionki, szukasz ich lub ktoś Ci je ukradnie, oznaczać to może, że zbytnio przywiązujesz się do rzeczy materialnych, a zaniedbujesz sprawy duchowe i rodzinne.

Miałeś sen o pierścionku? Opisz nam go w komentarzu poniżej.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.