Sennik: podłoga

Sennik: Podłoga jest symbolem podstawy, silnej bazy. Jest też odzwierciedleniem ogólnego porządku panującego w danym pomieszczeniu, swego rodzaju wizytówką gospodarza. Podłoga w kontekście interpretacji snów jest projekcją naszych postaw, emocji, aktualnego stanu uczuć i obaw, bazą moralną.

Widzieć podłogę - borykamy się z przyziemnymi problemami, które rzutują na nasze samopoczucie, często sprawiają ból i są źródłem cierpienia; jesteśmy przemęczeni, niewystarczająco się wysypiamy, nie pozwalamy swojemu organizmowi na regenerację sił.

Brudna podłoga - wewnątrz nas toczy się walka pewnych wartości i postaw, mamy dylematy moralne i nie potrafimy sami rozwiązać swoich wątpliwości.

Zamiatanie lub mycie podłogi - potrzebujemy dokonać w swoim życiu zmian, uporządkować swoje sprawy, poukładać priorytety i zastanowić się, czego naprawdę oczekujemy od przyszłości.

Lakierowana, wypastowana podłoga - nasi znajomi, przyjaciele nie są z nami szczerzy.

Dziurawa, zniszczona podłoga - pewne działania, których podejmujemy się w życiu nie są do końca zgodne z naszymi przekonaniami, przez co nie doprowadzą do oczekiwanych skutków.

Copyright © Agora SA