Sennik: robak

Sennik: robak widziany we śnie jest zdecydowanie niemiłym przeżyciem. Robak kojarzy się z nieszczęściem i brudem, ale co tak naprawdę oznacza? Co na ten temat mówi Księga Snów?

Robaki źle się kojarzą, przywołują na myśl zepsucie, gnicie, nieszczęście i śmierć. Niekoniecznie jednak znaczenie snu o robakach jest takie oczywiste i oznacza to, co mogłoby się wydawać. Robaki we śnie mogą oznaczać przemijanie czegoś i zmianę w życiu, a więc koniec jednego etapu, ale i początek czegoś nowego. W zależności od tego, w jakiej sytuacji robaki pojawiają się we śnie, takie marzenia senne mogą mieć różne znaczenie.

Sennik: robaki w ciele

Śnisz o robakach, które Cię obłażą i poruszają się po Twoim ciele? Może to zwiastować zbliżające się kłopoty lub tarapaty, w które możesz wpaść w najbliższym czasie. Jednak z drugiej strony, jeśli te trudności zostaną przezwyciężone, czeka Cię nagroda i znaczna poprawa jakości życia. Może być to przypływ pieniędzy opłacony ciężką pracą lub zasłużony wypoczynek po czasie pełnym zawirowań i trudnych zadań do wykonania.

Z kolei, jeśli we śnie obłażą Cię robaki i strząsasz je z ciała, może być to znak, że warto zastanowić się nad swoją postawą życiową. Próby pozbycia się z ciała robaków, powinny skłonić do refleksji i zachęcić do mniej materialistycznego podejścia do życia. Jest to również przesłanka do bardziej moralnego życia zgodnego z ogólnie przyjętymi zasadami.

Sennik: robaki we włosach

Jeśli we śnie pojawiają się robaki we włosach, oznacza to, że ktoś plotkuje na temat osoby śniącej. Robaki pojawiające się we włosach i na głowie są znakiem intryg, które się wokół Ciebie odbywają. Zastanów się więc, czy w Twoim otoczeniu nie masz wrogów, którzy tylko czekają na okazję, aby Ci zaszkodzić. Nie powinieneś dawać nikomu powodów do złych myśli na Twój temat, co mogłoby sprowokować kogoś do tworzenia plotek i szerzenia nieprawdziwych informacji i oszczerstw.

Sennik: robaki pod skórą

Ogólnie w Księdze Snów pełzające robaki oznaczać mogą, że otacza Cię dużo intryg i ludzie wokół Ciebie knują. Robaki pełzające pod skórą są oznaką posiadania fałszywego przyjaciela lub zbliżającej się wielkiej awantury, która wyniknie z powodu przyjaciela albo innej bliskiej osoby.

Sennik: zabijać robaki

Zabicie robaka pełzającego pod skórą lub na ciele zobaczone we śnie jest znakiem, że wkrótce unikniesz jakiegoś złego wydarzenia. Może to również oznaczać koniec długo męczących Cię kłopotów i zmartwień, a więc poprawę warunków życia. Sen o zabiciu robaka będzie oznaczał długo wyczekiwane wytchnienie oraz zasłużony odpoczynek.

Sennik: robaki w ustach

Taki sen jest również związany z intrygami i plotkami. Może być znakiem, że ktoś Cię obmawia i rozpowiada na Twój temat nieprawdziwe informacje. Może również oznaczać, że powinieneś uważać na to, co i w jakiej sytuacji mówisz. Zbyt duża gadatliwość i plotkarstwo mogą doprowadzić do niechcianych nieporozumień i przysporzyć nieżyczliwych ludzi. Jeśli śnisz o robakach wychodzących z ust, pomyśl, czy nie mówisz zbyt wiele i nie jesteś zbyt lekkomyślny w wyrażaniu swoich opinii.

Sennik: robaki w domu

Robaki chodzące po domu są znakiem nadchodzącej kłótni wśród domowników. Jeśli robaków jest dużo, możliwe są nieporozumienia i chaos w relacjach z bliskimi. Jeśli natomiast robaki pojawiające się w domu znajdują się w jedzeniu, oznacza to, że masz w swoim otoczeniu rywala, który może zagrodzić Twojej pozycji zawodowej. Uważaj na współpracowników, ponieważ sytuacja w pracy może się znacznie zmienić i to niekoniecznie na Twoją korzyść. Postaraj się nie dawać nikomu powodów do osądzania Cię o złe wykonywanie Twoich obowiązków, a unikniesz nerwowych sytuacji i nieprzyjemności w pracy.

Sennik: używanie robaków jako przynęty

Jest to dobry znak, świadczący o pomysłowości śniącego. Jest to znak, że jeśli użyjesz swojej inteligencji, pokonasz wrogów, a co więcej - posłużysz się nimi dla własnej korzyści. Jeśli używasz we śnie robaków jako przynęty możesz spodziewać się zaskakującej, niesamowitej propozycji, która odmieni Twoje życie.

Miałeś sen o robaku? Opisz nam go w komentarzu poniżej.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.