Sennik: rozstanie

Sennik: rozstanie - co oznacza rozstanie we śnie? Czy należy obawiać się znaczenia snu, w którym rozstajemy się z ukochaną osobą? Czy pożegnanie osoby bliskiej we śnie jest zwiastunem negatywnych wydarzeń związanych z tym człowiekiem? Dla niektórych sen o rozstaniu może być bardzo męczący, dla niektórych może stanowić koszmar. Warto zapoznać się z interpretacją Sennika na temat rozstania we śnie.

Rozstanie – sennik

Popularne powiedzenie brzmi „lepiej się witać niż żegnać”. Czy ma ono przełożenie na znaczenie snu o rozstaniu? Dla niektórych sen o rozstaniu stanowi bardzo traumatyczne przeżycie, bowiem odzwierciedla największe obawy i lęk przed samotnością, ukryty często głęboko w podświadomości. Sny są bowiem często projekcją ukrytych trosk i obaw, o których człowiek nie chce często myśleć. Czy sen o rozstaniu jest jednak złym zwiastunem? Warto zapoznać się z interpretacją Sennika na temat nocnych wizji z tym motywem.

Jak się okazuje bardzo duże znaczenie w interpretacji danego snu według Księgi Snów jest to z kim w danym śnie się rozstajemy. Nie zawsze przyśnione rozstanie dotyczy bowiem końca relacji z osobą, z którą pozostajemy w związku. Czasem w snach może nam się przyśnić rozstanie z członkiem rodziny lub przyjacielem, które może być niewiele mniej przejmujące niż rozstanie z partnerem.

Bardzo istotne są również okoliczności, w których w śnie się rozstajemy, a także to, komu sen o rozstaniu się przyśni. Dla przykładu, jeżeli rozstanie w postaci rozwodu przyśni się osobom, którzy żyją w związku bez ślubu, na tzw. kocią łapę, oznacza to, iż jeżeli podejmą oni decyzję o zawarciu związku małżeńskiego, ich małżeństwo będzie bardzo udane. Z kolei, jeżeli rozwód przyśni się mężatce lub żonatemu mężczyźnie jest to zwiastun nadchodzącego kryzysu. Taki sen może być bardzo przydatny, ponieważ może stanowić przestrogę dla małżonków, że jeżeli nie zerwą oni z monotonią, brakiem zaufania, nie wprowadzą namiętności w swoje życie, mogą być dotknięci przez kryzys małżeński, który dla wszystkich par stanowi bardzo negatywne wydarzenie.

Sennik: rozstanie z narzeczonym

Narzeczeństwo to bardzo piękny okres w życiu każdego człowieka. To czas, w którym ludzie przygotowują się do zawarcia związku małżeńskiego i nie znajdują się w tym związku jeszcze wielu lat. Bardzo często narzeczeni w obliczu zbliżającego się ślubu śnią o rozstaniu lub nawet rozwodzie ze swym przyszłym małżonkiem. Sen ten wynika z obaw związanych z wkroczeniem w zupełnie nowy etap w życiu oraz wynikających ze stresu związanego z przygotowaniem do ceremonii zalegalizowania związku. Jest to jednak bardzo naturalne, ponieważ często narzeczeni, pomimo, że się bardzo kochają odczuwają dużą niepewność, czy na pewno partner jest osobą, z którą chcą spędzić resztę życia. Sen o rozstaniu z narzeczonym powinien być więc znakiem tego, by przed zawarciem związku małżeńskiego przemyśleć i zakończyć wszystkie swoje niepoukładane sprawy sercowe.

Sennik: rozstanie z ukochanym

Sen o rozstaniu bardzo często śni się osobom znajdującym się w szczęśliwym związku, który nie jest w żaden sposób zalegalizowany. W interpretacji takiego snu bardzo ważne są uczucia, które towarzyszą temu rozstaniu. Jeżeli śniący odczuwa ulgę z powodu rozstania oznacza to, iż powinien on zakończyć pewien burzliwy etap w swoim życiu. Co ciekawe osoba śniąca, która pozna interpretację tego snu wie dokładnie o jaki etap chodzi. Sen o rozstaniu odzwierciedla bowiem myśli, które kołaczą się w głowie takiej osoby (zdaje sobie ona sprawę z konieczności zakończenia pewnej sprawy) i których nie chce ona dopuścić do głosu.

Sen o rozstaniu

Rozstanie przeżywane we śnie może dotyczyć nie tylko ukochanej osoby. Jeżeli w śnie ktoś rozstaje się ze swoimi rodzicami oznacza to, iż w najbliższym czasie powinien on zmierzyć się z odpowiedzialnością za pewien czyn, a także zacząć wdrażać w życie swoje plany. Z kolei, jeżeli w śnie osoba śniąca rozstaje się ze swoim przyjacielem, jest to zwiastun tego, że w najbliższym czasie utraci ona coś cennego np. pracę czy samochód. Jest to więc bardzo poważne i konkretne ostrzeżenie.

Miałeś sen o rozstaniu? Opisz nam go w komentarzu poniżej.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.