Sennik: rzeka

Sennik: rzeka jest symbolem życia, zmian zachodzących w nim, upływu czasu. Sny dotyczące rzeki można interpretować bardzo różnorodnie. Na interpretację wpływa między innymi to, jak czysta jest woda w rzece, o której śnimy, jaki jest jej nurt. Czysta woda i spokojny nurt symbolizują harmonię w życiu śniącego, dobre samopoczucie, natomiast woda zmącona, o rwącym nurcie może symbolizować gwałtowne emocje, utratę kontroli nad tym co dzieje się w życiu śniącego.

Rzeka: sennik

Jeżeli rzeka, która pojawiła się w Twoim śnie ma łagodny nurt spodziewaj się, że będziesz mieć kontrolę nad swoim życiem i właściwy dystans do spraw, na które nie masz wpływu i nie warto się nimi przejmować. Czysta woda w Twoim śnie na pewno oznacza szczere relacje z kimś, na kim Ci zależy lub powodzenie w interesach. Jeżeli w swoim śnie przepłynąłeś rzekę, spodziewaj się spełnienia pewnej ważnej dla Ciebie sprawy. Gdybyś we śnie zobaczył rzekę pełną ryb, może czekać Cię dobrobyt lub powodzenie w sprawach zawodowych. Jeżeli natomiast woda w rzece, o której śniłeś była wzburzona, bądź ostrożny i uważny - Twoje życie czekają zmiany i warto kierować się rozsądkiem, nie emocjami. Możesz być podatny na gwałtowne zmiany nastroju. Jeśli rzeka z Twojego snu była kręta, to może to oznaczać pewne komplikacje, nagłe i gwałtowne zmiany w Twoim życiu. Bądź bardzo ostrożny, jeśli śniłeś o tym, że wpadłeś do rzeki - taki sen może zwiastować niebezpieczeństwo. Gdybyś we śnie tonął, to warto pomyśleć o odpoczynku, ponieważ taki sen jest symbolem przeciążenia obowiązkami zawodowymi lub domowymi. 

Sennik: woda rzeka

Sen o wodzie z rzeki można interpretować bardzo różnie, w zależności od stanu jej czystości czy nurtu. Jeżeli śniłeś o czystej wodzie, spodziewaj się szczerych ludzi wokół Ciebie lub powodzenia w sprawach finansowych. Łagodny nurt wody w rzece oznacza, że będziesz mieć dystans do irytujących spraw, nie będziesz się nimi przejmować. Jeśli słyszałeś we śnie szum płynącej rzeki, to czekają Cię ciekawe wiadomości. Gdybyś śnił o rzece, której woda była brudna, to może to oznaczać, że czekają Cię konflikty, być może w sprawach rodzinnych. Wzburzony nurt, wysokie fale odbijające się o brzegi to niestety zwiastun zmian nastroju, jakie mogą Cię czekać w najbliższym czasie. Może to być również znak, że w trudnych sprawach będziesz kierował się emocjami zamiast rozsądkiem – bądź ostrożny.

Sennik: rwąca rzeka

Sen, w którym pojawia się rwąca rzeka może oznaczać, że czekają Cię sprawy, które będą powodowały gwałtowne zmiany nastroju. Kieruj się w nich rozsądkiem, a nie emocjami.

Brudna rzeka: sennik

Jeżeli we śnie widziałeś brudną rzekę, być może dręczy Cie ciągle jakaś myśl, spodziewaj się konfliktów w rodzinie lub pewnych niejasności dotyczących właśnie spraw rodzinnych. Być może na jaw wyjdą pewne tajemnice, które próbowałeś skrywać od wielu lat, które wciąż nie dają o sobie zapomnieć. 

Sennik: rzeka i most

Jeżeli we śnie stałeś na moście patrząc na rzekę, to czeka Cię podjęcie decyzji w pewnej sprawie - zaangażuj się w nią, nie stój z boku jedynie się przyglądając. Wezbrana rzeka widziana we śnie zwiastuje niepokój, gwałtowne zmiany nastroju. Bądź ostrożny i nie kieruj się emocjami w trudnych dla Ciebie sprawach.

Sen o rzece

Sny o rzece można interpretować w bardzo różnorodny sposób, w zależności od kontekstu, w jakim się pojawia. Jeżeli śniłeś o kąpieli w rzece, to możesz spodziewać się, że w Twoim życiu nastąpi jakiś przełom, że pozbędziesz się dręczących Cię myśli, może wyrzutów sumienia. Przepłynięcie we śnie rzeki wpław oznacza, że spełni się jakieś ważne dla Ciebie marzenie. Natomiast jeśli we śnie płynąłeś pod prąd, możesz spodziewać się, że wobec pewnej sprawy będziesz mieć bardzo stanowczą postawę wbrew opinii innych - nie ulegniesz ich wpływom. Taka postawa może poskutkować ciekawym pomysłem, a przy okazji może przysporzyć Ci wrogów. Jeżeli śniłeś o przeprawie na drugi brzeg rzeki, to taki sen zwiastuje zmiany w życiu. Sen wyschniętej rzece jest zwiastunem czekających Cię kłopotów ze zdrowiem, które są skutkiem przemęczenia organizmu.

Miałeś sen o rzece? Opisz nam go w komentarzu poniżej.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.