Sennik: rozmowa

Sennik: We śnie komunikacja przez rozmowę oznacza bliskie więzi towarzyskie, rodzinne lub uzyskiwanie wiadomości z nadprzyrodzonych źródeł. Rozmowa w głębszym znaczeniu może oznaczać też potrzebę modlitwy lub zwierzenia się ze swoich mrocznych tajemnic komuś zaufanemu.

Rozmawiać z kimś - czujesz potrzebę bliższego kontaktu z ludźmi lub uzyskania dobrej rady w palącej kwestii.

Rozmawiać z samym sobą - nie możesz znaleźć rozwiązania dręczącego cię problemu lub prowadzisz dialog z własną podświadomością.

Rozmowa z obcym człowiekiem - czujesz tęsknotę za towarzystwem kogoś bliskiego, przyjaciół. Dokucza ci dojmujące osamotnienie i poczucie braku dobrych relacji rodzinnych.

Rozmowa z księdzem - przeprowadzasz duchowy dialog wewnętrzny; czujesz  potrzebę umocnienia się w wierze lub odnalezienia sensu w życiu.

Rozmowa ze zwierzęciem - odczuwasz brak zaufania do ludzi. Być może w niedługim czasie przekonasz się, że nadzieje, które wiązałeś z kimś bliskim nie mają racji bytu. Możliwa zdrada małżeńska.

Mitologia i legendy pełne są rozmów - większość z nich dotyczy kontaktu z bogami lub mądrymi posłańcami bogów. Dlatego też sny o rozmowach można interpretować w podobny sposób. Jest to sposób komunikacji z czymś co nie może w normalny sposób (werbalnie) odpowiedzieć na nasze pytania.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.