Sennik: restauracja

Sennik: Z jednej strony restauracja kojarzy się z miłym spędzeniem czasu z najbliższymi osobami, odrobiną luksusu związanego z tym, że zostaniemy obsłużeni i dobrze zjemy, z drugiej zaś może oznaczać samotne spożywanie posiłku z dala od rodziny, ukochanej osoby, ucieczkę od dobrze znanej codzienności. Tak samo jest z restauracją w śnie- jej znaczenie zależy od kontekstu.

Jedzenie w restauracji - może oznaczać zarówno finansowe powodzenie, jak i być odzwierciedleniem problemów w związku, w relacjach z innymi ludźmi, z rodziną.

Zamawianie jedzenia w restauracji - prawdopodobnie w naszym życiu jest kilka drobnych szczegółów, które nie dają nam spokoju.

Spotkanie ze znajomymi w restauracji - dobre stosunki między nami a otoczeniem, powodzenie w życiu towarzyskim, czekająca nad dobra zabawa.

Samotne spożywanie posiłku w restauracji - konieczność przemyślenia wszelkich aspektów swojego życia, chęć zmian i rozwiązania problemów związanych z rodziną.

Spożywanie posiłki w restauracji z ukochaną/ukochanym - czujemy się pewnie w naszej relacji z drugą osobą i pragniemy poświęcić jej jak najwięcej czasu.