Sennik: sklep

Sennik: sklep - co oznacza sen o sklepie? Co mówi na ten temat księga, w której można odnaleźć znaczenie snów? Czy sen o sklepie oznacza tylko wydatek pieniędzy? Czy odnosi się również do aspektów duchowych naszego życia? Sprawdźmy, czy sen o tak codziennym miejscu może zwiastować ważny etap lub wydarzenie w naszym życiu.

Znaczenie snów: sklep

Powszechnie uważa się, że sny odzwierciedlają to, co tkwi w danym momencie w naszej podświadomości. Bardzo często zdarza się, że śnimy o rzeczach lub wydarzeniach powiązanych z naszymi przeżyciami w ostatnim czasie lub z naszymi obawami. Nierzadko jednak zdarza się, że śnimy o rzeczach zupełnie niepozornych, takich jak wizyta w sklepie czy posiadanie sklepu, których znaczenie według księgi snów może bardzo konkretnie odnosić się do naszej sytuacji życiowej.

Sny o sklepie kojarzą się zwykle z aspektem materialnym naszego życia. Istnieje możliwości wielu snów o tym miejscu – we śnie można być posiadaczem sklepu, można coś w sklepie kupić lub tylko się w nim znajdować lub można przechodzić obok sklepu, widzieć sklep pusty czy zamknięty. Każdy z tych snów powiązany jest wydatkami lub pokusami, jednak każda sytuacja, w jakiej się w śnie znajdziemy może zwiastować co innego.

Dla osób, które śniły o sklepie w jakiejkolwiek formie - smutna wiadomość – sny o sklepach zwykle nie zwiastują nic pozytywnego.

Sennik: sklep spożywczy

Według księgi znaczenia snów, to o jakim rodzaju sklepu śnimy, ma ogromne znaczenie. Jak się okazuje, sen o wizycie w sklepie spożywczym może zwiastować te wydarzenia, które będą najmniej poważne w skutkach.  Sny, w których widzimy sklep spożywczy, przechodzimy obok niego lub robimy w sklepie zakupy spożywcze, zapowiadają trudności w zdobywaniu pieniędzy. Nawiązują więc wyłącznie do aspektu materialnego naszego życia. Dobrą wiadomością jest to, że sklep spożywczy we śnie zwiastuje jedynie trud – a nie niemożliwość zdobycia środków do życia.

Sennik: sklep odzieżowy

Sen, w którym znajdujemy się w sklepie odzieżowym może mieć wiele znaczeń. Jeżeli podczas sennych wędrówek, pomimo chęci, oparliśmy się pokusie zakupu ładnej części garderoby, oznacza to, że w życiu realnym uda nam się oprzeć dużej pokusie. Sen o sklepie odzieżowym nie musi się śnić tylko kobietom. Jeżeli we śnie posiadamy sklep odzieżowy, jego znaczenie zależne jest od asortymentu – sklep pełen ubrań symbolizuje korzyści materialne, zaś pusty sklep zwiastuje wydatki i straty.

Sennik: sklep mięsny

Znaczenie snu o sklepie mięsnym jest sygnałem na to, że warto czasem poszukać znaczenia snów, aby móc wyczulić się na nadchodzące niebezpieczeństwo. Sen, z pozoru banalny, o sklepie, w którym sprzedaje się wyroby mięsne zwiastuje bowiem nadchodzące zmartwienia a nawet cierpienie. Według księgi snów sen o przechodzeniu obok takiego sklepu symbolizuje nadchodzące wyrzuty sumienia.

Sennik: sklep obuwniczy

Sny, związane ze sklepem obuwniczym mają różne znaczenie, które zależne jest od sytuacji, która nam się w tym śnie przyśniła. W przypadku, kiedy śnimy o mierzeniu butów w sklepie obuwniczym, nie musimy się obawiać, gdyż taka wizja oznacza odpowiednie przygotowywanie do podjęcia ważnej decyzji lub rozpoczęcia nowego etapu w życiu. Co innego, gdy widzimy czy oglądamy tylko buty w sklepie lub przechodzimy obok sklepu obuwniczego i widzimy buty na wystawie – wizja butów i sklepu obuwniczego zwiastuje nieprzychylną nam osobę, która pojawi się w naszym życiu i wejdzie „z butami w nasze życie”, czyli w sposób nachalny i wyjątkowo nietaktowny.

Sennik: sklep chemiczny

Kolejne, zupełnie inne znaczenie, ma sen o sklepie chemicznym. Osoby, które śnią o wizycie w takim sklepie lub zakupach w nim, narażone są na toksyczną, bardzo niebezpieczną relację z drugą osobą. Jeżeli kiedykolwiek przyśni się nam sklep chemiczny, warto zastanowić się czy w naszym najbliższym otoczeniu nie znajduje się osoba, która może mieć na nas negatywny wpływ i czy nie jesteśmy przypadkiem narażeni na jej destrukcyjne oddziaływanie.

Jak widać, sny o sklepach mają bardzo różne znaczenie. Niezwykle istotne jest to, aby zapamiętać w jakim sklepie lub w pobliżu jakiego typu marketu znajdziemy się we śnie, ponieważ to właśnie rodzaj sklepu zwiastuje konkretne wydarzenia.

Miałeś sen o sklepie? Opisz nam go w komentarzu poniżej.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.