Sennik: samolot

Sennik: samolot widziany we śnie jest symbolem wolności i swobody. Czy jest również zapowiedzią dalekich podróży? A może emigracji? Sprawdź co oznacza sen o samolocie, czy to dobry czy też może zły znak.

Samolot: sennik

Sen o samolocie można interpretować jako zapowiedź podróży czekającej Cię w najbliższym czasie, jednakże specjaliści skłaniają się bardziej ku nie dosłownemu znaczeniu snu, lecz temu w wymiarze duchowym. Samolot symbolizuje wolność, swobodę, brak granic i brak przeszkód. Może być to odzwierciedleniem Twojego stanu duszy i Twojego podejścia do życia.

Jesteś osobą, która sama sobie jest sterem, żaglem i wiatrem. Nie lubisz, gdy ktoś mówi Ci jak masz postępować i gdy ktoś Ci dyktuje warunki. Chcesz żyć i pracować na swoich własnych. Prawdopodobnie zawodowo jesteś wolnym strzelcem, a jeśli nie to jesteś u progu podjęcia decyzji o przejściu na swoje. Być może myślisz o tym o dłuższego czasu, a dopiero teraz pomysł własnej działalności zaczyna się coraz jaśniej klarować w Twojej głowie. Doskonale wiesz, że to będzie dla Ciebie najlepsze wyjście, ponieważ Twój wolny duch nie lubi podporządkowania szefowi, wizji firmy, sztywnych ram czasowych spędzanych w biurze, a wreszcie i samego biura. Chcesz być jak ptak, jak ten samolot – być niczym nieograniczonym.

Sen: widzieć samolot

Jeżeli w swoim śnie widzisz lecący samolot, możesz się spodziewać, że w Twoim życiu wydarzy się coś interesującego. Samolot jest symbolem przygody, podróży w nieznane. Jego obecność we śnie oznacza więc, że czekają Cię ekscytujące wydarzenia. Mogą one dotyczyć wielu dziedzin życia, nie tylko prywatnego. Być może samolot jest zapowiedzią nowej podróży – czyli nowego, wyższego stanowiska w pracy? Może już wkrótce będziesz się sprawdzać w zupełnie nowych obowiązkach i nowej roli, na przykład mamy lub taty? Możliwości jest dużo, życie może szykować wiele niespodzianek.

Rozpoczynanie nowego etapu w życiu może również zwiastować startujący samolot widziany we śnie. Z kolei lądowanie samolotu może oznaczać, że podświadomie czujesz, że została przez Ciebie doprowadzona do końca jakaś rozpoczęta praca. Lądowanie oznacza pomyślny finał pewnych działań, które kosztowały Cię wiele wysiłku, lecz nareszcie udało się te sprawy zakończyć.  Możesz się cieszyć efektami swojej pracy i mieć nadzieję, że zostaniesz na nie pochwalony, a może nawet sowicie wynagrodzony. Nie wahaj się podkreślać swoich zasług i roli w zakończonej pracy, ponieważ inni mogą chcieć jej umniejszyć. Walcz o swoje!

Sennik: spóźnić się na samolot

Widok samego siebie, jako osoby spóźnionej na samolot oznacza, że w Twojej podświadomości czai się obawa o nastąpienie jakiegoś zdarzenia, które będzie miało nieodwracalne skutki, które będą dla Ciebie negatywne. Obawiasz się, że nie zdążysz z zakończeniem jakichś spraw lub że pośpiech spowoduje, że efekty Twojej pracy nie będą zadowalające. Potraktuj taki sen bardzo dosłownie. Weź głęboki oddech i zastanów się, co możesz zrobić, by wszystko potoczyło się zgodnie z planem. Być może niewielka zmiana planów spowoduje, że wszystko zacznie się układać i zakończy się sukcesem.

Spadający samolot: sennik

Sen o spadającym samolocie jest z pewnością bardzo nieprzyjemnym doświadczeniem, niezależnie od tego, czy w tym śnie jesteś uczestnikiem katastrofy czy jedynie obserwujesz spadający samolot z pewnej odległości. Znaczenie snu o spadającym samolocie może być takie, że obawiasz się, że Twoje życie zmierza w złym kierunku. Boisz się, że podjęte w przeszłości wybory były złe i nie wiesz jak z tego wybrnąć. Pragniesz oderwać się od codzienności i sprawić, by coś się diametralnie zmieniło, ale nie do końca wiesz jak. Może być również tak, że po prostu boisz się zmian i boisz się zrobić ten pierwszy krok w ich kierunku.

Katastrofa samolotu we śnie oznacza z kolei, że masz wiadomość, że podjęte przez Ciebie zobowiązania czy plany mogą zakończyć się niepowodzeniem.

Miałeś sen o samolocie? Opisz nam go w komentarzu poniżej.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.