Sennik: Sylwester

Sennik: Sylwester, czyli ostatni dzień starego roku, w którym witamy ten nadchodzący, jest symbolicznym pożegnaniem czegoś starego, pozostawieniem za sobą trosk, które przyniosły ostatnie miesiące, czasem podsumowań i postanowień dotyczących nadchodzących tygodni. Sylwester w kontekście interpretacji snów również oznacza koniec pewnego etapu w naszym życiu i rozpoczęcie nowego, na ogół lepszego.

Widzieć zabawę sylwestrową - możemy oczekiwać zmian, które nastąpią w naszym życiu, a które będą mieć pozytywne dla nas skutki.

Uczestniczyć w zabawie sylwestrowej z innymi ludźmi - niebawem spędzimy mnóstwo czasu w towarzystwie bliskich nam osób, oddając się zabawie i celebrowaniu wspólnych chwil.

Jesteśmy samotni w sylwestra - czujemy się osamotnieni i odrzuceni przez innych ludzi, w najbliższym czasie niewiele się w tej kwestii zmieni, jeśli sami nie zmienimy swojego nastawienia.

Opuszczamy zabawę sylwestrową - czeka nas okres wytężonej pracy, przez którą będziemy musieli chwilowo zrezygnować z serwowania sobie przyjemności i skupić się na swoich obowiązkach.