Sennik: sad

Sennik: Sad kojarzy się z ciężkim wysiłkiem, mozolną pracą, która przynosi wspaniałe efekty. Pielęgnowanie owocowych drzew, doglądanie ich, dbanie o to, by nie zmarzły ma wydać słodkie owoce i przynieść pomyślność sadnikowi. Sad w kontekście interpretacji snów może być zapowiedzą nagrody z nasz trud, ale również mówić o trudzie, który musimy wykonać, by spełnić swoje cele.

Spacerować w sadzie - czeka nas czas pełen spełnienia, zadowolenia z naszego życia, radości, której tak bardzo potrzebowaliśmy.

Duży, zadbany sad - w naszym życiu zapanuje spokój i harmonia, wszystkie dotychczasowe problemy albo całkowicie znikną, albo zejdą na drugi plan.

Stary, zapuszczony, dziki sad - prawdopodobnie wkrótce zawiedziemy się na kimś, komu bardzo ufaliśmy i komu powierzaliśmy swoje sekrety, co może być początkiem końca przyjaźni.

Zrywać owoce w sadzie - na naszej drodze pojawią się pokusy, którym ciężko będzie się oprzeć.

Opiekować się drzewami w sadzie, pracować w sadzie - musimy przygotować się na czas wytężonej pracy, ale jeśli damy z siebie wszystko, będziemy bardzo zadowoleni z jej rezultatów.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.