Sennik: świnka morska

Sennik: Świnka morska w wielu kulturach uważana jest za wyjątkowe zwierzę, które ognisku domowemu przynosi szczęście. Świnka morska w kontekście interpretacji snów może oznaczać nadchodzący czas wypełniony radością, jednak może również ostrzegać przed nieprzychylnymi nam osobami w naszym otoczeniu.

Widzieć świnkę morską - niebawem odetchniemy z ulgą, bowiem po czasie pełnym zmartwień i obawy o przyszłość, przyjdą chwile pełne radości i spełnienia, dzięki czemu nie będziemy mieć powodów do narzekań.

Mieć świnkę morską - nasza sytuacja na wielu polach ulegnie poprawie, więc możemy liczyć na awans lub ocieplenie stosunków z bliskimi.

Dostać świnkę morską - będziemy adresatami wielu pochlebstw i komplementów, co wprawi nas w dobry nastrój i poprawi pewność siebie.

Zostać ugryzionym przez świnkę morską - powinniśmy uważać na niektóre osoby, bowiem może się okazać, że czekają na moment, w którym będą mogły sprawić nam przykrość.

Martwa świnka morska - musimy przygotować się na to, że przez jakieś wydarzenie nasza dobra opinia zostanie mocno nadszarpnięta.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.