Sennik: ślimak

Sennik: Ślimak, choć niepozorny, jest silnym symbolem kobiety. Głównie zawdzięcza to temu, że nieustannie chowa i wystawia swe czułki, wydając się być odważnym i niepewnym jednocześnie, zmiennym, złożonym. W niektórych kulturach symbol przenikania. Ślimak w kontekście interpretacji snów może oznaczać zarówno wielki sukces, jak i zapowiedź tego, że na efekty swojej pracy będziemy musieli poczekać.

Widzieć ślimaka - możemy liczyć na to, że w najbliższym czasie warunki naszego życia ulegną znacznej poprawie, nie będziemy mieli powodów do narzekań na brak środków finansowych.

Widzieć wolno pełzającego ślimaka - prawdopodobnie sprawy, na których szybkim rozwiązaniu zależy nam najbardziej, będą się ciągnąć jeszcze długi czas.

Jeść ślimaka - możliwe, że niebawem dostaniemy szansę, z której powinniśmy skorzystać, bowiem dzięki temu nasza przyszłość będzie się nam jawić w jasnych barwach.

Deptać ślimaka/ślimaki - osoby, które poznamy, będą źródłem naszych problemów, dlatego powinniśmy zachować szczególną ostrożność.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.