Sennik: tornado

Sennik: tornado - co na temat snu o tornadzie mówi księga snów? Czy sen o tak niebezpiecznym zjawisku atmosferycznym zwiastuje wyłącznie negatywne zdarzenia? Czy słusznie czujemy niepokój, kiedy we śnie przeżyjemy lub zobaczymy trąbę powietrzną? Warto zapoznać się ze znaczeniem tego rodzaju snów.

Tornado: sennik

Sen o tornadzie czy o trąbie powietrznej to sen bardzo ciężki, który często przybiera charakter koszmaru. Tornado kojarzy się bowiem z zagładą, ogromnym nieszczęściem, na które nie mamy wpływu, a także jest zjawiskiem, które może nieść śmierć, dlatego gdy przyśni nam się trąba powietrzna lub tornado budzimy się przerażeni i nierzadko niepokój możemy odczuwać przez cały dzień.

Warto jednak pamiętać, że sny nie przekładają się dosłownie w ujrzanej, przeżytej w nocy wersji na nasze życie. Nocne mary są zwykle odbiciem tego, co jest zaszyte głęboko w naszej podświadomości, są wynikiem naszych trosk i obaw. Sen o tornadzie może być efektem ogromnego stresu lub strachu przed nowym, nieznanym etapem w życiu, symbolizuje burzę życiową lub wewnętrzny konflikt, który w danym momencie przeżywamy.

Niewątpliwie sen o trąbie powietrznej lub o tornadzie odnosi się do naszych emocji i wiąże się z aspektem duchowym naszego życia. Po wybudzeniu się z takiego snu, warto zaznajomić się z interpretacją księgi snów, gdyż taki sen – pomimo, że zwykle straszny – nie zwiastuje zagłady czy śmierci w naszym życiu.

Sen o tornado

Sen o tornado posiada wiele znaczeń. Jeżeli przyśni nam się taki sen, warto zwrócić uwagę na szczegóły tej wizji. Czy we śnie przeżyliśmy tornado czy je tylko widzieliśmy? Jak duża była trąba powietrzna?

Jeżeli we śnie przeżyjemy tornado, oznacza to bardzo duże kłopoty. Księga snów nie wskazuje, jakiego rodzaju mogą to być kłopoty – jednak warto zastanowić się po takim śnie czy nie jesteśmy narażeni na problemy rodzinne lub trudności finansowe. Czasem może sen o tornadzie może być bowiem ostrzeżeniem przed kłopotami, których da się uniknąć. Warto zatem zastanowić się w takiej sytuacji przez chwilę nad swoim życiem. 

Z kolei sen o znajdowaniu się w centrum tornada zwiastuje sytuację, w której sukces uderzy nam do głowy. Jak widać, według księgi snów, sen o żywiole może być bardzo pouczającym znakiem.

Sennik: tornado widzieć

Zupełnie inne znaczenie mają sny, w których widzimy tornado, ale go nie przeżywamy osobiście lub gdy jedynie widzimy skutki trąby powietrznej. Jeżeli we śnie obserwujemy z daleka tornado oznacza to, że należy posłuchać rady przyjaciół. Taki sen może zdarzyć się wtedy, kiedy znajdziemy się w życiowej rozterce, próbujemy rozwiązać jakiś problem, z którym sami sobie nie potrafimy poradzić. Warto jest czasem, posłuchać rady życzliwych osób trzecich, które mogą pomóc rozwiązać problem.

Jeżeli we śnie widzimy skutki tornada, obserwujemy obraz zniszczenia oznacza to, że w najbliższym czasie możemy przeżyć duże kłopoty i zawirowania, które wprowadzą nas w nowy etap w życiu. Koszmarny sen, w którym obserwujemy, jak tornado niszczy nasz dom, oznacza rewolucję i zupełnie nowy okres w naszej życiowej drodze.

Czasem, przy okazji snu o tornadzie, widzimy ofiary trąby powietrznej – i nierzadko są to osoby nam bliskie. Taki sen nie oznacza niebezpieczeństwa dla tych osób i nie można go tak interpretować. Według księgi snów wizja ta oznacza, że za dużo myślimy o niebezpieczeństwach czyhających na bliskich.

Sen o trąbie powietrznej

Przy interpretacji snów o trąbie powietrznej niezwykle ważne jest, komu się one przyśniły. Jeżeli trąba powietrzna przyśniła się młodej dziewczynie, może to dla niej oznaczać sytuację, w której ktoś złoży jej niemoralną propozycję i spowoduje zawstydzenie dziewczyny. Co innego, jeżeli trąba powietrzna przyśni się osobie zakochanej – w przypadku, gdy dana osoba znajduje się w związku, tornado, trąba powietrzna mogą zwiastować ogromne rozczarowanie postawą partnera.  Z kolei sen o trąbie powietrznej dla podróżnika może oznaczać kłopoty, związane z podróżą. Takie osoby powinny mieć na uwadze sny o trąbie powietrznej, które mogą stanowić ostrzeżenie przed nachodzącymi problemami oraz negatywnymi wydarzeniami w ich życiu.

Miałeś sen o tornadzie? Opisz nam go w komentarzu poniżej.