Sennik: telefon

Sennik: telefon to w dzisiejszych czasach podstawowe narzędzie komunikacji i pewnie dlatego sny, w których pojawia się telefon zwykle odnoszą się do relacji, jakie łączą śniącego z najbliższymi, znajomymi czy nieznanymi ludźmi. Sny takie mogą zwiastować również pewne wydarzenia, które mogą zdarzyć się w najbliższej przyszłości.

Sennik: telefon komórkowy

Sny o telefonie można interpretować różnorodnie w zależności od kontekstu, jednak motywem przewodnim większości z tych interpretacji są relacje międzyludzkie. Jeżeli we śnie widziałeś telefon. to może to oznaczać różne sprawy. Po pierwsze możesz spodziewać się odwiedzin starego znajomego lub wiadomości od niego. Sen taki może jednocześnie być ostrzeżeniem przed osobami, które plotkują na Twój temat – rozejrzyj się.  Poza tym sen o telefonie bywa zwiastunem ważnego wydarzenia, które w sposób pozytywny wpłynie na Twoje życie. Jeśli telefon w Twoim śnie był zepsuty, to oznacza, że za bardzo stronisz od swoich przyjaciół, zaniedbujesz znajomych. Natomiast oddanie komuś we śnie telefonu oznacza, że odnowisz pewną znajomość z przeszłości. Sen o ładowarce telefonicznej oznacza nagły przypływ energii do realizacji jakiegoś ważnego dla Ciebie zadania. Jeżeli we śnie ktoś ukradł Ci telefon bądź ostrożny – może przez swoją naiwność staniesz się ofiarą oszustwa. Gdy we śnie zapomniałeś zabrać ze sobą telefon, to bądź w najbliższym czasie bardziej skoncentrowany - taki sen oznaczać może bowiem, że wypadnie Ci z głowy jakieś bardzo ważne spotkanie, a skutki tego będą dla Ciebie niemiłe. Jeśli we śnie odebrałeś anonimowy telefon bądź ostrożny – to zwiastun niebezpieczeństwa na Twojej drodze.

Sennik: rozmowa przez telefon

Sen o rozmowie telefonicznej oznacza, że śniący ma wielką potrzebę spotkania się z kimś bliskim, być może ma problem, który chciałby przedyskutować. Jeśli jednak ta rozmowa przybiera formę kłótni, to śniącego może czekać jakaś napięta sytuacja z bliską osobą.

Sennik: rozmawiać przez telefon

Jeśli odebrałeś we śnie telefon to oznacza, że czeka Cię bardzo pracowity okres, jakieś nagłe sprawy zakłócą Twój spokój. Jeżeli we śnie odebrałeś telefon, a sygnał został przerwany, to może ktoś nie ma odwagi porozmawiać z Tobą, by wyjaśnić pewną sprawę. Zakłócenia techniczne podczas rozmowy telefonicznej mogą zwiastować nieporozumienia z Twoimi bliskimi – jeśli miałeś taki sen, bądź wyrozumiały i cierpliwy dla nich. Jeżeli podczas rozmowy telefonicznej kłóciłeś się ze swoim rozmówcą, to ta kłótnia może symbolizować faktycznie napiętą sytuację miedzy Wami, jakieś niewyjaśnione sprawy, które zakłócają Twój spokój. Zrób pierwszy krok, żeby nie stracić kogoś dla Ciebie ważnego. Gdy we śnie prowadzisz rozmowę z nieznanym Ci człowiekiem bądź ostrożny – to może oznaczać jakieś niebezpieczeństwo na Twojej drodze.

Sennik: zepsuty telefon

Jeżeli śniłeś o zepsutym telefonie, może oznaczać, że zaniedbujesz swoich znajomych, za mało czasu poświęcasz na życie towarzyskie – niech ten sen będzie ostrzeżeniem przed ich utratą.

Sennik: znaleźć telefon

Sen o znalezieniu telefonu może zwiastować, że niedługo na Twojej drodze stanie ciekawy, dotąd nieznany człowiek - czas na nową znajomość na gruncie zawodowym lub prywatnym.

Zepsuty telefon: sennik

Sen o zepsutym telefonie jest dla Ciebie znakiem, że Twoi znajomi czują się zaniedbywani przez Ciebie - za mało czasu im poświęcasz i mogą się od Ciebie odwrócić. Jeżeli we śnie zgubiłeś telefon, to może zwiastować to drobne problemy lub nieporozumienie z bliska Ci osobą.

Rozmawiać przez telefon: sennik

Jeżeli we śnie rozmawiałeś przez telefon, znaczenie takiego snu nie jest jednoznaczne. Z reguły taki sen oznacza wielką potrzebę spotkania z kimś bliskim i przedyskutowania ważnej dla Ciebie sprawy. Jeśli w trakcie rozmowy słyszysz zakłócenia, to zwiastun nieporozumienia z ważną dla Ciebie osobą. Rozmowa telefoniczna, która brzmi jak kłótnia może oznaczać, że szykuje się jakaś napięta sytuacja między Tobą a kimś dla Ciebie ważnym – bądź uważny i cierpliwy.

Miałeś sen o telefonie? Opisz nam go w komentarzu poniżej.