Sennik: wszy

Sennik: wszy widziane we śnie to wyjątkowo nieprzyjemne doświadczenie, wywołujące uczucie dyskomfortu. Co oznaczają sny o wszach? Czy interpretować je jako zły znak lub przestrogę? A może nie ma się czego obawiać?

Wszy: sennik

Według Księgi Snów, widzieć we śnie wszy, jest oznaką nerwów i niepokoju w prawdziwym życiu, złego samopoczucia lub złego stanu zdrowia. Wszy oznaczają również nieporządek, chaos i brak uporządkowania w życiu prywatnym i zawodowym. Są częstym snem, jaki pojawia się u osób, które mają za sobą jakieś złe doświadczenia, traumatyczne przeżycia. Wszy mogą być oznaką chęci odcięcia się od problemów i złych przeżyć oraz wyrzucenia z pamięci nieszczęść, jakie nas spotkały.

Sennik: wszy we włosach

Według sennika egipskiego, sen o wszach na głowie zwiastuje przykrą, długotrwałą chorobę, którą ciężko będzie pokonać. Jeśli masz we śnie wszy, może być to oznaką, że masz na głowie dużo drobnych zmartwień, które powstrzymują Cię od realizowania Twoich planów i marzeń. Jeśli sny o wszach we włosach powtarzają się, zastanów się nad rezygnacją z części obowiązków i poproszeniem o pomoc bliskich, którzy mogą Cię nieco odciążyć.

Sennik: wszy na głowie

Taki sen jest oznaką wielu problemów, które nie pozwalają nam cieszyć się pełnią życia i hamują rozwój osobisty. Ten nieprzyjemny sen zwiastuje również nowe problemy, które mogą się pojawić w naszym życiu, nie będą to jednak problemy nie do pokonania. Przy odrobinie wysiłku i pomocy przyjaciół, problemy te będą łatwe do przezwyciężenia. Sen o posiadaniu wszy na głowie może również oznaczać nieodległą, przykrą chorobę, która może być kłopotliwa do pokonania.

Sennik: wszy u dziecka

Widzieć we śnie wszy u kogoś może oznaczać szybki rozwój interesów. Jest również znakiem poprawy warunków życia, sytuacji finansowej i relacji z bliskimi. Łapanie wszy u dzieci może oznaczać rychłe kłopoty i chorobę – własną lub kogoś z rodziny lub bliskich przyjaciół.

Sennik: wszy zabijać

To jeden z najczęstszych snów, w których pojawiają się wszy. Jest zdecydowanie dobrym znakiem. Wyplenianie wszy u siebie lub innej osoby według Księgi Snów oznacza zwykle chwilowe, krótkotrwałe problemy, które są łatwe do pokonania. Jest to również oznaka zmian na lepsze, które jednak mogą być bolesne. Skuteczna walka z wszami i ich zabijanie jest dobrym znakiem, ponieważ zwiastuje także uniknięcie jakiegoś niebezpieczeństwa, które mogłoby nas spotkać.

Sennik: wszy wyczesywać

Łapanie lub wyczesywanie wszy oznaczać może chorobę, która dotknie wkrótce kogoś z domowników. Łapanie wszy może być również znakiem bezskutecznych prób rozwiązania jakiegoś problemu, który nęka nas od dłuższego czasu. Należy się więc zastanowić nad tym, co nas martwi i podjąć kroki, które pozwolą pozbyć się kłopotu. Nie warto zamartwiać się przeszłością i rozpamiętywać stare krzywdy, a sen o wyczesywaniu wszy może oznaczać właśnie takie zawieszenie. Bezskuteczna walka z wszami we włosach jest oznaką braku możliwości oswobodzenia się z trudnej sytuacji życiowej i rozwiązania skomplikowanej sytuacji. Wszy są również znakiem wyrzutów sumienia i tego, że coś nas męczy w naszej obecnej sytuacji życiowej. Jeśli śnisz o wszach, których nie możesz się pozbyć, warto przemyśleć to, co Cię trapi i nie pozwala w pełni rozwinąć skrzydeł.

Sennik: wszy u siebie

Sen o wszach, które są duże i skaczą po naszej głowie lub ciele, może zwiastować szybki przypływ gotówki i przyjście dobrobytu. Duża ilość wszy jest znakiem bogactwa, a sen o wielu wszach zwiastuje przypływ dużej gotówki w krótkim czasie.

Sennik: widzieć wszy na zwierzętach

Widzieć we śnie wszy na zwierzętach jest złym, niepokojącym znakiem. Wszy pojawiające się na zwierzętach domowych oznaczają nadejście nędzy i problemów finansowych w domu. Są także znakiem głodu i straty, zarówno pieniężnej, jak i duchowej. Sen o wszach u zwierząt powinien skłonić do refleksji na temat gospodarowania domowym budżetem i weryfikacji rzeczy, które są naprawdę potrzebne, a które zbędne.

Miałeś sen o wszach? Opisz nam go w komentarzu poniżej.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.