Sennik: wesele

Sennik: wesele widziane we śnie jest dosyć częstym motywem sennym. Znaczenie snu o weselu uzależnione jest od kontekstu, w jakim jest ono osadzone. Czy jest dobrym znakiem? Czy może wręcz przeciwnie?

Wesele: sennik

Sen o weselu nie jest niczym niezwykłym, jeżeli osoba śniąca jest właśnie w trakcie przygotowań do swojej własnej imprezy. Wesele to jedna z najważniejszych w życiu uroczystości. Dbasz z pewnością o każdy najmniejszy szczegół, by wszystko było dopięte na ostatni guzik. Twoje myśli pochłonięte są wyborem sali weselnej, usadzeniem gości i wyborem kreacji. Poświęcasz temu każdą wolną chwile. Nic wiec dziwnego, że wesele jest obecne nawet w snach. Bardzo często to co nas absorbuje za dnia, jest przedmiotem sennych marzeń. To znak, że nasz umysł przeładowany pewnymi informacjami, nie potrafi się od nich uwolnić nawet gdy odpoczywa. Rożne scenariusze weselne, które się wtedy pojawiają nie powinny być analizowane jako zapowiedź tego, co nastąpi w trakcie wesela. Sen może bowiem wyrażać nasze mocne pragnienia, lecz także ukazywać czarne scenariusze, których się panicznie boisz. Nie dopatruj się w takim śnie złego znaku i oznaki pecha. Sen pojawił się, ponieważ się ich właśnie obawiasz, dlatego staraj się myśleć pozytywnie. Wszystko pójdzie z pewnością bardzo dobrze!

Sennik: wesele własne

Jak zostało już wspomniane wyżej, sen o weselu obecny w myślach przyszłej pary młodej, a także osób blisko z nią związanych, które uczestniczą i pomagają w przygotowaniach, zazwyczaj spowodowany jest ogromnym zaabsorbowaniem tych osób zbliżająca się imprezą.

Jeżeli śni Ci się wesele, a impreza ta nie jest w Twoich planach na najbliższe miesiące, to znaczenie snu o weselu czyimś może mieć rożne znaczenie, zależne od kontekstu. Przede wszystkim uczestniczenie w czyimś weselu, gdzie jesteśmy gościem oznacza głęboką zazdrość. Niekoniecznie musi być ona spowodowana tym, że zazdrościsz komuś ożenku lub wychodzenia za mąż. Poczucie zazdrości może pojawiać się, gdy myślisz o czyimś związku. Być może jesteś singlem i marzysz o przeżyciu wielkiej miłości, o motylach w brzuchu i trzymaniu się za ręce. A może jesteś z kimś w związku, lecz nie do końca spełnia on Twoje oczekiwania? Może obserwujesz relację trwającą pomiędzy jakąś znajomą parą i zazdrościsz im zażyłości, stanu zakochania, wzajemnego zaufania? Sen o weselu może być wiec dobrym bodźcem do chwili refleksji. Może czas na szczerą rozmowę z partnerem lub partnerką?

Sen o weselu może być również oznaką, że wkrótce otrzymasz wieści od kogoś, kto od bardzo dawna się do Ciebie nie odzywał. Zupełnie Cię to zaskoczy, ponieważ nie będziesz się tego spodziewać. Może się okazać, że wieści te wpłyną w jakiś sposób na Twoje życie. Być może będzie to jakaś propozycja lub informacja, która wpłynie na Twoje relacje z kimś.

Sen o weselu jest interpretowany również jako sygnał, że w życiu osoby śniącej wiele się wkrótce zmieni. Może być to powiązane właśnie z otrzymaniem niespodziewanych wieści.

Jeżeli natomiast w trakcie snu tańczysz na czyimś weselu, zwróć baczna uwagę na zamiary płci przeciwnej. Może to bowiem być znak, że ktoś próbuje wykorzystać Twoje zauroczenie do osiągnięcia własnych celów. Złamane i wzgardzone serce bardzo boli, dlatego zastanów się czy lokujesz swoje uczucia we właściwej osobie. Zweryfikuj czy jej zainteresowanie Twoją osobą jest szczere zanim będzie za późno.

Sennik: nieudane wesele

Jeżeli śni Ci się nieudane wesele, na którym jesteś gościem, może być to znak, że obawiasz się niepowodzenia w jakimś projekcie, w którym bierzesz udział. Widziana we śnie katastrofa związana z organizacją jakiegoś dużego przedsięwzięcia może symbolizować wewnętrzny strach przed porażką, przed zawiedzeniem kogoś, kto na Ciebie liczy lub również przed zawiedzeniem własnych nadziei, z którymi związane były Twoje plany.  Sen o nieudanym weselu można potraktować jako przestrogę. Być może warto zrewidować swoje plany i spróbować je przystosować do bieżącej sytuacji, by uratować sytuację.

Miałeś sen o weselu? Opisz nam go w komentarzu poniżej.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.