Sennik: wakacje

Sennik: Wakacje, okres wypoczynku, beztroski i oderwania się od codzienności. Kojarzone są z odległymi podróżami, odrobiną luksusu, ciepłymi krajami, luzem, dobrą zabawą i regeneracją sił. Wakacje w kontekście interpretacji snów mogą być znakiem, że powinniśmy w końcu zrobić przerwę w obowiązkach i pozwolić sobie na chwilę wypoczynku. Mogą również przepowiadać w jaki sposób będą wyglądać nasze relacje z innymi ludźmi w najbliższym czasie.

Czekać na wakacje - czujemy się zmęczeni i znudzeni, z chęcią odpoczęlibyśmy od szarej rzeczywistości i codziennego znoju.

Jechać na wakacje - niebawem spotka nas coś, co bardzo pozytywnie nas zaskoczy i przyniesie pokłady nowej, dobrej energii.

Wakacje w ciepłych krajach - możemy spodziewać się przypływu gotówki, dzięki któremu pozwolimy sobie na drobne, luksusowe przyjemności.

Powrót z wakacji - powinniśmy skupić się na zadaniach, które mamy zrealizować i planach, których powinniśmy się trzymać.

Wakacje z rodziną - w naszej rodzinie będą panować dobre stosunki.

Wakacje z przyjaciółmi - jesteśmy ludźmi, którzy potrafią zadbać o utrzymanie dobrych stosunków z przyjaciółmi i niebawem znajdziemy dla nich więcej czasu.