Sennik: zakupy

Sennik: zakupy - co oznaczają zakupy we śnie? Czy ta zwyczajna, codzienna czynność może mieć jakieś szczególne znaczenie? Dla wielu osób, szczególnie dla kobiet, zakupy to jedna z najprzyjemniejszych czynności, wobec czego sen o zakupach również może być relaksujący. Czy zwiastuje on jednak jakieś szczególne wydarzenia w życiu śniącego? Warto sprawdzić, co na temat zakupów mówi Księga Snów.

Zakupy – sennik

Zakupy jest to jedna z codziennych czynności, którą człowiek wykonuje kilka razy w tygodniu. Nic więc dziwnego, że nierzadko stanowią motyw naszych snów. O snach nie wiadomo dużo, jednak udowodniono, iż bardzo często odzwierciedlają one nasze uczucia, myśli oraz stan emocjonalny i psychiczny. Bardzo często są również projekcją ludzkich wspomnieć oraz nawiązują do życiowych doświadczeń. W przypadku, gdy osoba śniąca wybrała się w ostatnim czasie na zakupy, albo rozmyśla nad zakupem pewnej istotnej rzeczy istnieje duża możliwość, iż w śnie wybierze się na zakupy albo znajdzie się w sklepie.

Przed rozpoczęciem poszukiwania znaczenia snu o zakupach warto przeanalizować swój sen i zastanowić się dokładnie nad wyśnioną sytuacją, zakupami, których dokonaliśmy oraz tego, w jakim sklepie w śnie się znajdowaliśmy. Te wszystkie czynniki są bardzo ważne, bowiem wpływają na znaczenie snu. Księga Snów inaczej interpretuje wizytę w sklepie obuwniczym, a inaczej w mięsnym czy chemicznym.

Podczas zakupów człowiek dokonuje wyboru. Jest to więc symboliczna czynność, oznaczająca podejmowanie decyzji oraz dokonywania istotnych czasem wyborów. Symbolika zakupów przekłada się również na znaczenie snów z takim motywem. Ogólna interpretacja snu o zakupach odnosi się właśnie do szacowania strat i korzyści życiowych z podejmowania decyzji. Motyw zakupów we śnie tłumaczony jest jako znak świadomości, iż w najbliższym czasie konieczne będzie podjęcie konkretnej, czasami bardzo ważnej decyzji oraz rozwiązania pewnego problemu. Problemy te oraz wątpliwości związane są z relacjami międzyludzkimi, w które zaangażowany jest bliski przyjaciel.

Sennik: robić zakupy spożywcze

Bardzo ważne w interpretacji snów jest to w jakim sklepie osoba śniąca robiła zakupy. Spośród wszystkich sklepów zakupy w sklepie z żywnością mają najbardziej łagodne znaczenie. Oznaczają bowiem trudności w najbliższym czasie w zdobyciu pieniędzy. Sen ten nawiązuje więc wyłącznie do aspektu materialnego życia i nie oznacza niemożliwości zdobycia pieniędzy, a jedynie trudności, więc nie jest bardzo negatywny.

Sennik: zakupy ubrań

Wizyta w sklepie odzieżowym wynika z chęci poprawy naszego wyglądu. W sklepie z ubraniami można kupić sobie odzienie, które doda uroku i atrakcyjności. Zakupy odzieżowe są więc związane z zewnętrznym wyglądem, z wrażeniem, które sprawia człowiek. Sen o zakupach ubrań nawiązuje pośrednio do symboliki sklepu i tego typu zakupów – jest bowiem ostrzeżeniem przed tym by nie oceniać ludzi tylko po pozorach, ponieważ może to mieć złe konsekwencje. Bardzo często ludzie mylnie obdarzają kogoś zaufaniem lub odnoszą się w stosunku do kogoś z wyższością lub pogardą na podstawie pozorów, jakie ci ludzie sprawiają. Księga Snów odnosi się również to wizji, w której osoba śniąca była w sklepie odzieżowym, przymierzała ubrania, ale niczego nie kupiła. Taki sen zwiastuje oparcie się dużej pokusie w najbliższym czasie. Jest to więc bardzo dobry zwiastun.

Robić zakupy – sennik

Sennik odnosi się również do zakupów innego typu. Jeżeli osoba śniąca robi zakupy w sklepie mięsnym oznacza to, że w najbliższym czasie może ją spotkać niebezpieczeństwo, zmartwienia a nawet cierpienie. Jest to więc bardzo negatywny zwiastun, który jednak można potraktować jako ostrzeżenie, by być w najbliższym czasie ostrożniejszym.

Inaczej interpretowana jest wizyta w sklepie obuwniczym i zakup obuwia. Jeżeli osoba śniąca kupiła buty w śnie oznacza to, iż jest ona dobrze przygotowana na nadchodzący czas w życiu, że nie musi martwić się o przyszłość. Zakup artykułów chemicznych to z kolei znak, iż w życiu realnym osoba śniąca znajduje się pod destrukcyjnym wpływem drugiej osoby.

Miałeś sen o zakupach? Opisz nam go w komentarzu poniżej.