Sennik: zdrada

Sennik: zdrada - taki sen pojawia się u osób będących w związkach dość często, ponieważ zdrada jest czymś czego się obawiamy. Jednak czy zobaczenie we śnie zdrady powinno nas zaniepokoić? Czy jest to rzeczywiście przestroga przed obdarzeniem kogoś zbyt dużym zaufaniem?

Zdrada: sennik

Takie sny są zawsze źródłem wielu negatywnych, nieprzyjemnych emocji. Sen o zdradzie może odzwierciedlać obawy przed byciem zdradzonym. Może również brać się z tego, że w rzeczywistości przeżywamy stratę bliskiej osoby. Sen o zdradzie może nieść ze sobą wiele cennych informacji dotyczących stanu psychicznego osoby śniącej, dlatego warto zapamiętać z niego jak najwięcej, aby prawidłowo go zinterpretować.

Sen: zdrada

Zobaczenie we śnie zdrady to mocny symbol, który świadczy o naszej przeszłości, przyszłości oraz podejściu do życia. Może być wyrazem naszych uczuć i emocji, odzwierciedlać obawy lub stan związku, w którym obecnie się znajdujemy. Jednak nie zawsze zobaczenie we śnie zdrady jest oznaką zdrady partnera czy partnerki. Czasami sen o zdradzie należy odczytywać jako wyraz zawodu nad zachowaniem, postępowaniem bliskiej osoby, niekoniecznie dosłowną zdradę.

Sen: zdrada męża

Sen o zdradzie należy interpretować różnie, w zależności od tego kto zdradza – osoba śniąca męża, czy ona jest zdradzana przez męża. Jeżeli we śnie zdradza osoba śniąca, może być to odczytywane jako przestroga przed problemami i przeszkodami, które w najbliższym czasie się pojawią. Te przeszkody to być może nieprzychylni ludzie, kłopoty zdrowotne lub zły układ wydarzeń. W przypadku takiego snu warto zachować ostrożność, nie podejmować pochopnych decyzji i podchodzić do życia z pewnym dystansem. Jeśli natomiast śnisz o byciu zdradzoną przez męża, wskazuje to na pokonanie pewnych problemów, zamknięcie bolesnego i trudnego etapu w życiu. Sen o byciu zdradzonym może oznaczać koniec kłopotów osobistych lub finansowych.

Sennik: zdrada partnera

Częstym snem jest również planowanie zdrady. Jeśli we śnie planujesz zdradzić swojego partnera czy partnerkę, jest to przestrogą przed zbliżającym się do Ciebie niebezpieczeństwem. Zachowaj czujność, ponieważ w Twoim otoczeniu mogą znajdować się fałszywi przyjaciele, którzy tylko czekają na okazję, żeby Ci zaszkodzić. Innym znaczeniem takiego snu, jest to, że osoba śniąca nie jest uczciwa wobec osób w swoim otoczeniu i dąży do sukcesu kosztem dobra innych ludzi oraz relacji. Jeśli często przytrafia Ci się taki sen, przemyśl, czy swoim postępowaniem nie krzywdzisz innych ludzi.

Sennik: zdrada ukochanego

Z powodu wielu stresów i zmartwień w rzeczywistym świecie, we śnie można zobaczyć jak ktoś nazywa nas oszczercami, posądza o czyny, których nie jesteśmy winni i nazywa zdrajcami. Jeśli robi to ukochana osoba, może to być oznaką, że skrywa do nas urazę, nie jest z nami do końca szczera. Taki sen o zdradzaniu ukochanego czasami można interpretować jako oznakę, że zbytnio przejmujesz się tym, co myślą i mówią o Tobie inni ludzie. Pomyśl, czy nie warto jest się zdystansować, zająć własnym życiem i realizacją swoich planów i marzeń, zamiast zadręczać się tym, co mówią inni ludzie.

Sennik: zdrada chłopaka

Taki sen jest wskazówką, że należy poświęcić swojemu związkowi więcej uwagi i zastanowić się, czy wszystko w relacji z drugą osobą jest w porządku. Sen o byciu zdradzonym bardzo często jest oznaką tego, że nie darzymy ukochanej osoby zaufaniem i podświadomie boimy się bycia zdradzonym. Z drugiej strony sen o zdradzie może świadczyć o zbytnim przywiązaniu do drugiej osoby, a nawet zaborczości wobec partnera lub partnerki. Jeśli taki sen śni Ci się często, zastanów się nad swoim związkiem, ponieważ odkrycie przyczyny snu może wpłynąć na lepsze poznanie siebie, partnera, oraz na stworzenie bardziej udanego związku.

Znaczenie snu zdrada

Sen o zdradzie pojawia się w wielu sennikach. Przykładowo, według sennika arabskiego sen o tym, że osoba śniąca zdradza, jest oznaką popełnienia jakiegoś niedobrego, niehonorowego czynu. Sennik arabski każe interpretować taki sen jako przestrogę przed utratą dobrego imienia i szacunku otoczenia. Z kolei, jeśli we śnie ktoś nas zdradzi, osoba ta może nam źle życzyć w realnym życiu. Taka osoba może znać nasz sekret i wykorzystać go przeciwko nam w celu zemsty lub osiągnięcia własnych korzyści.

Miałeś sen o zdradzie? Opisz nam go w komentarzu poniżej.

Copyright © Agora SA