Sennik: zdrada

Sennik: zdrada - taki sen pojawia się u osób będących w związkach dość często, ponieważ zdrada jest czymś czego się obawiamy. Jednak czy zobaczenie we śnie zdrady powinno nas zaniepokoić? Czy jest to rzeczywiście przestroga przed obdarzeniem kogoś zbyt dużym zaufaniem?

Zdrada: sennik

Takie sny są zawsze źródłem wielu negatywnych, nieprzyjemnych emocji. Sen o zdradzie może odzwierciedlać obawy przed byciem zdradzonym. Może również brać się z tego, że w rzeczywistości przeżywamy stratę bliskiej osoby. Sen o zdradzie może nieść ze sobą wiele cennych informacji dotyczących stanu psychicznego osoby śniącej, dlatego warto zapamiętać z niego jak najwięcej, aby prawidłowo go zinterpretować.

Sen: zdrada

Zobaczenie we śnie zdrady to mocny symbol, który świadczy o naszej przeszłości, przyszłości oraz podejściu do życia. Może być wyrazem naszych uczuć i emocji, odzwierciedlać obawy lub stan związku, w którym obecnie się znajdujemy. Jednak nie zawsze zobaczenie we śnie zdrady jest oznaką zdrady partnera czy partnerki. Czasami sen o zdradzie należy odczytywać jako wyraz zawodu nad zachowaniem, postępowaniem bliskiej osoby, niekoniecznie dosłowną zdradę.

Sen: zdrada męża

Sen o zdradzie należy interpretować różnie, w zależności od tego kto zdradza – osoba śniąca męża, czy ona jest zdradzana przez męża. Jeżeli we śnie zdradza osoba śniąca, może być to odczytywane jako przestroga przed problemami i przeszkodami, które w najbliższym czasie się pojawią. Te przeszkody to być może nieprzychylni ludzie, kłopoty zdrowotne lub zły układ wydarzeń. W przypadku takiego snu warto zachować ostrożność, nie podejmować pochopnych decyzji i podchodzić do życia z pewnym dystansem. Jeśli natomiast śnisz o byciu zdradzoną przez męża, wskazuje to na pokonanie pewnych problemów, zamknięcie bolesnego i trudnego etapu w życiu. Sen o byciu zdradzonym może oznaczać koniec kłopotów osobistych lub finansowych.

Sennik: zdrada partnera

Częstym snem jest również planowanie zdrady. Jeśli we śnie planujesz zdradzić swojego partnera czy partnerkę, jest to przestrogą przed zbliżającym się do Ciebie niebezpieczeństwem. Zachowaj czujność, ponieważ w Twoim otoczeniu mogą znajdować się fałszywi przyjaciele, którzy tylko czekają na okazję, żeby Ci zaszkodzić. Innym znaczeniem takiego snu, jest to, że osoba śniąca nie jest uczciwa wobec osób w swoim otoczeniu i dąży do sukcesu kosztem dobra innych ludzi oraz relacji. Jeśli często przytrafia Ci się taki sen, przemyśl, czy swoim postępowaniem nie krzywdzisz innych ludzi.

Sennik: zdrada ukochanego

Z powodu wielu stresów i zmartwień w rzeczywistym świecie, we śnie można zobaczyć jak ktoś nazywa nas oszczercami, posądza o czyny, których nie jesteśmy winni i nazywa zdrajcami. Jeśli robi to ukochana osoba, może to być oznaką, że skrywa do nas urazę, nie jest z nami do końca szczera. Taki sen o zdradzaniu ukochanego czasami można interpretować jako oznakę, że zbytnio przejmujesz się tym, co myślą i mówią o Tobie inni ludzie. Pomyśl, czy nie warto jest się zdystansować, zająć własnym życiem i realizacją swoich planów i marzeń, zamiast zadręczać się tym, co mówią inni ludzie.

Sennik: zdrada chłopaka

Taki sen jest wskazówką, że należy poświęcić swojemu związkowi więcej uwagi i zastanowić się, czy wszystko w relacji z drugą osobą jest w porządku. Sen o byciu zdradzonym bardzo często jest oznaką tego, że nie darzymy ukochanej osoby zaufaniem i podświadomie boimy się bycia zdradzonym. Z drugiej strony sen o zdradzie może świadczyć o zbytnim przywiązaniu do drugiej osoby, a nawet zaborczości wobec partnera lub partnerki. Jeśli taki sen śni Ci się często, zastanów się nad swoim związkiem, ponieważ odkrycie przyczyny snu może wpłynąć na lepsze poznanie siebie, partnera, oraz na stworzenie bardziej udanego związku.

Znaczenie snu zdrada

Sen o zdradzie pojawia się w wielu sennikach. Przykładowo, według sennika arabskiego sen o tym, że osoba śniąca zdradza, jest oznaką popełnienia jakiegoś niedobrego, niehonorowego czynu. Sennik arabski każe interpretować taki sen jako przestrogę przed utratą dobrego imienia i szacunku otoczenia. Z kolei, jeśli we śnie ktoś nas zdradzi, osoba ta może nam źle życzyć w realnym życiu. Taka osoba może znać nasz sekret i wykorzystać go przeciwko nam w celu zemsty lub osiągnięcia własnych korzyści.

Miałeś sen o zdradzie? Opisz nam go w komentarzu poniżej.

Komentarze (13)
Sennik: zdrada
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • avatar

  Gość: Tajemniczy

  0

  Spotkalem pewnego zółwia na drodze i on pojechał w drugą stronę a ja pobiegłem w drugą i kupił lody i on mi dał loda a ja mu zrobiłem

 • avatar

  Gość: Śpiąca

  0

  Śniło mi się że mój obecny facet spotkał się z dziewczyną która niegdyś była
  Moją przyjaciółką, ich wcześniej również coś łączyło ale dostał kosza. Ja z nią nie mamy jakiegokolwiek kontaktu, śniło mi się jednak że w dzień moich urodzin dowiedziałam się, że ze sobą piszą i zaprosił ją bez mojej wiedzy na moje urodziny. Automatycznie przestał zwracać uwagę na mnie, płakałam w ukryciu i było mi przykro, on bez żadnych skrupułów przytulał ją, nawet całował i gdy spojrzałam z telefon wysłał jej serca... jestem zagubiona

 • avatar

  Gość: Śpiąca

  0

  Mi się śniło ze mój chłopak był ze mna na jakiejś imprezie (domówce) , bylo tam duzo ludzi, on się upij. Była też dziewczyna , opowiedziała mi sytuacje w której mój chłopak ja dotykał i przytulal. On, gdy to mówiła , wszystkiego zaprzeczał. To była blondynka mniej wiecej w moim wieku ,z prostą grzywką i prostymi włosami za ramiona...

 • avatar

  Gość: x

  0

  śniło mi się ze jakaś dziewczyna której nie znałam dodała pare zdjęć jak się całuje z moim chłopakiem, chciałam z nim o tym pogadać ( nie wiem jak bo związek na odległość) i wyszło tak ze posiedziałam trochę z jego kolegami, których poznałam w wakacje, i jeden z kolegów gadał z drugim właśnie o tym ze to niby stare zdjęcia były i nie wiedza czemu ona je dodała i wgl a ja miałam tego chyba nie słyszeć, później właśnie przyszedł mój chłopak, ja stałam z jego kolega coś piłam jakiś sok czy coś i byłam na chłopaka ostro wkurzona i się obudziłam

 • avatar

  Gość: Niuskaa. Xdd

  0

  To były 2 sny.
  1. Mój chłopak mówił mi, że mnie kocha, że nie widzi świata poza mną, a po jakimś czasie widzę, jak w pokoju obsciskuje się z dziewczyną, której nienawidzę. Zaczęłam ją nic po twarzy, bo jakim cudem Ona mogła mi go tak odebrać, ale On wybiegł za mną z tego pokoju i zaczął mnie przepraszać, że to wina tamtej dziewczyny. Pomyślałam, ok w porządku i poszłam... Po chwili znowu wchodzę i patrzę, a Oni nadal razem. Wtedy coś we mnie pękło.

  2. Spałam z moim chłopakiem u moich rodziców. Poszłam się kąpać, założyłam taka śmieszna długa pizame ( chociaż nigdy takich nie noszę) i wchodzę do pokoju, ale mojego ukochanego nie ma. Patrzę, że pod ładowarką był jego telefon i e-papieros. Pomyślałam, że musiał gdzieś wyjść, skoro już fajka nie ładuje, ale dlaczego nie wziął telefonu? No cóż, musiałam wziąć telefon żeby mu przejrzeć. Patrzę, a tam wiadomość na messengerze :babki już jadą :* :p. Niby nic złego, przecież to w sumie normalna wiadomość, ale tak mnie zdenerwowała, że założyłam buty i wybieglam go szukac.

  Szkoda, że nie mogę kontynuować snów, które mi się śnią, a po chwili się z nich budzę.

 • avatar

  Gość: Kk

  0

  Śniło mi się że mój teraźniejszy narzeczony umawia się na drinka z dziewczyną która kiedyś podrywała mojego byłego. Ignorował to że płacze, złoszczę się, ciągle z nią pisał i używał wiadomości.

 • avatar

  Gość: Mala

  0

  Często śnią mi się sny, że mój chłopak nie zdradza mnie dosłownie. Podrywa, kokietuje inne kobiety w moim towarzystwie. A gdy się zdenerwuje, olewa mnie i odchodzi z nowo poznana dziewczyna, potem nie odbiera telefonow. Albo ignoruje moje złości... Budze sie w fatalnym humorze, czesto rozladowywuje zlosc na nim, ale to bardzo dlugo we mnie zostaje, a gdy troszke wygasa pojawia sie znowu sen, inna kobieta, inna sytuacja, ale finał ten sam.

 • avatar

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Horoskopy