Jadeit: urodzeni 20.08-9.09

Jadeit jest bardzo pragmatyczny i zaradny. Mimo że nie można przypisać mu przesadnego optymizmu to wierzy, że dzięki wrodzonemu sprytowi i odrobinie szczęścia uda się osiągnąć zamierzony cel.

Jadeit nigdy nie ogląda się za siebie. Nawet jeśli zdarzy mu się jakieś potknięcie, szybko o nim zapomina i dalej robi swoje, bo wie, że szczęście mu sprzyja. Ma wysokie mniemanie o sobie i lubi się chwalić swoimi sukcesami, czasem zdarzy mu się coś ubarwić, to robi to tak, że nikt nie przyklei mu łatki samochwały.

Szybko i chętnie się uczy. Zmysł analityczny sprawia, że potrafi wyciągać wnioski ze swoich poczynań i nigdy nie popełnia tych samych błędów dwa razy. Jadeit ma niezwykły talent do szybkiego podejmowania trafnych decyzji. Lubi podróże, zwiedzanie nowych miejsc.

Jadeit w swoich działaniach skoncentrowany jest przede wszystkim na celu, do którego dąży. Ten jest dla niego najważniejszy i gotowy jest poświęcić bardzo wiele, aby tylko spełniło się to, co sobie wcześniej założył.

Jadeit a ludzie

Jadeit zazwyczaj cieszy się dużą sympatią otoczenia. Jego inteligencja i zaradność często imponują innym. Można z nim porozmawiać o wszystkim, jest też doskonałym kompanem do zabawy.

Jadeit z dużą skrupulatnością dobiera sobie nowe znajomości. Każdy nowo poznany człowiek to dla niego szansa na nowy interes, zawodowy awans czy podniesie swoich kwalifikacji. Nie znaczy to jednak ze manipuluje ludźmi i każdego chce wykorzystać dla swoich celów. Potrafi ich uwieść i przekonać, że oni też mogą zyskać na tej znajomości.   

Jadeit a praca

Towarzyszy im sukces, choć nie zawsze zdobyty ciężką pracą. Potrafi bowiem wymigać się od niewygodnych obowiązków. Jadeit często wychodzi z założenia, że pieniądze zarabia się przede wszystkim głową i sprytem. Osoba spod tego znaku potrafi się ustawić i świetnie wykorzystuje nadarzające się okazje. Jadeit może być świetnym handlowcem, doskonale odnajdzie się również w zawodzie, który będzie wymagał zdecydowanego działa i szybkiego podejmowania decyzji. 

Jadeit a finanse

Jadeit potrafi się dobrze ustawić i zazwyczaj nieźle zarabia. Ma smykałkę do interesów, a szczęście zawsze stoi po jego stronie.

Jadeit a miłość

Jadeit potrafi zjednać sobie ludzi. Dzięki ujmującej uprzejmości i odrobinie zalotności zazwyczaj cieszy się sporym powodzeniem u płci przeciwnej, ale wielkie uniesienia nie leżą w jego naturze. Z resztą uczucia średnio go interesują. W miłości, jak i w życiu ceni sobie stabilizację. Dlatego o wyborze życiowego partnera nie zdecyduje wielkie uczucie. Zwiąże się z kimś, kto ceni te same wartości. Czasem wybiera kogoś to ma wyższą pozycję społeczną niż on i może się pochwalić sporym majątkiem. Choć nie jest specjalnie romantyczny i rzadko pozwala sobie na spontaniczność, to te „braki” rekompensuje jego temperament. Jest namiętnym i czułym kochankiem.

Znani: Bolesław Prus, Matka Teresa z Kalkuty, John Locke, Juliusz Słowacki, Ryszard I Lwie Serce, Coco Chanel, Ingrid Bergman, Sean Connery, Claudia Schiffer, Adam Sandler, Macaulay Culkin, Cameron Diaz, Chris Tucker, Richard Gere, Jaser Arafat, Grzegorz Ciechowski, Kinga Preis, Robert Gawliński, Salma Hayek, Keanu Reeves, Charlie Sheen, Michael Keaton, Pink, Tori Amos, Shania Twain, Michael Jackson, Katarzyna Nosowska, Tatiana Okupnik, Borys Szyc, Rocky Marciano, Usain Bolt, Kobe Bryant, Andy Roddick, Cezary Żak