Rubin: urodzeni 3.04-22.04

Rubin zazwyczaj ma silną osobowość, wybiera tyko to, co praktyczne i bardzo nie lubi zmian. Jaki inne cechy ma jeszcze Rubin?

Dla niego ważny jest cel, a nie droga jego realizacji. Rubin jest bardzo ambitny, pracowity, świetnie potrafi zorganizować sobie pracę. Decyzje, które podejmuje przeważnie są mądre i bardzo trafne. Tym samym uważa się za osobę najmądrzejszą na świecie i bardzo lubi pouczać innych. Rubin jest bardzo opanowany i nigdy nie traci zimnej krwi. Stres jeszcze bardziej motywuje go do pracy, w trudnych sytuacjach lubi przejmować dowodzenie. Jest ekspansywny, energiczny i potrafi podporządkować sobie innych, dlatego świetnie sprawdza się w zawodach, które wymagają kierowania zespołem.

Rubin nie lubi zmian ani eksperymentów, najlepiej czuje się w dobrze zorganizowanym i uporządkowanym świecie.

Rubin a ludzie

Rubin nie jest szczególnie lubiany. Trudny charakter i przekonanie, że wszystko wie najlepiej sprawia, że ludzie raczej go unikają. Potrafi być bardzo arogancki, krnąbrny i nieprzyjemny. Uwielbia pouczać innych i wytykać im błędy. Rubin ma w sobie sporo z egoisty. Zazwyczaj myśli tylko o swoich potrzebach i celach. Niejednokrotnie skupia się tylko na swoje karierze i gotowy jest zrobić i poświęcić bardzo dużo, aby przebiegała zgodnie z jego oczekiwaniami.

Często traktuje ludzi z góry, ale mimo to, kiedy trzeba komuś pomóc bez najmniejszego wahania wyciąga pomocną dłoń.

Rubin a finanse

Ma talent do robienia pieniędzy i smykałkę do handlu. Mimo że akurat w tej kwestii nie brakuje Rubinowi szczęścia to swój majątek zdobywa przede wszystkim ciężką pracą i determinacją. Bardzo mocno angażuje się w każde przedsięwzięcie i gotowy jest zrobić bardzo dużo, aby osiągnąć cel. Potrafi się dobrze ustawić w życiu. Nigdy nie brakuje mu pieniędzy. Dzięki sumienności konsekwencji potrafią regularnie odkładać pieniądze, tym samym – w razie niepowodzenia –  zawsze ma zabezpieczenie dla siebie i swoich najbliższych.

Jest bardzo ambitny, ma też w sobie odrobinę ducha rywalizacji. Lubi udowadniać innym, że jest w czymś naprawdę dobry.  

Rubin a praca

Zwykle są obdarzone przez naturę różnymi talentami, ale przede wszystkim stworzone są do zarządzania i kierowania. Często ma zdolności manualne, może być świetnym rzemieślnikiem.

W życiu ceni sobie przede wszystkim to, co praktyczne. Jeśli okazuje się, że ma talent artystyczny nigdy go nie rozwija, bo wychodzi z założenia, że taka umiejętność do niczego mu się nie przyda.

Rubin najlepiej odnajdzie się w zawodzie finansisty, architekta, detektywa czy lekarza.

Rubin a miłość

Rubin to przede wszystkim domator. Przekonanie go do wyjazdu graniczy z cudem. Dobrze znane i bezpieczne miejsce jest gotów opuścić tylko wtedy, gdy to może przysłużyć się jego karierze czy interesom. W miłości jest jest bardzo powściągliwy. Uczucia, jak wszystko inne, traktuje z zimną kalkulacją. Na trzeźwo ocenia wszystkie za i przeciw, tym samym szaleństwa popełniane z miłości są mu zupełnie obce. Najlepiej czuje się w towarzystwie osoby podobnej do siebie, takiej która lubi porządek, szanuje tradycję i ma bardziej konserwatywne poglądy. Wprawdzie rodzina jest dla niego bardzo ważna i zapewnia jej wszystko to, czego potrzebuje, to rzadko okazuje uczucia. Prędzej wytknie komuś błąd, niż powie, że go kocha. W domu, tak samo jak w pracy lubi rządzić i mieć zawsze racje.

Mimo że są dobrymi i bardzo konsekwentnymi rodzicami, bardzo często rozbuchaną ambicję przekładają na dzieci i mają wobec nich bardzo wysokie wymagania.  

Znani: Leonardo da Vinci, Charlie Chaplin, Lukrecja Borgia, Benedykt XVI, Elżbieta II, Gustaw Holoubek, Iggy Pop, Pharrell Williams, Jack Nicholson, Marlon Brando, Marek Perepeczko, Olga Lipińska, Kofi Annan, Grzegorz Lato, Czesław Mozil, Pola Raksa, Tomasz Kot, Eddie Murphy, Alec Baldwin, Robert Downey Jr., Russell Crowe, Jackie Chan, Kristen Stewart, Hugh Hefner, Steven Seagal, Adrien Brody, Victoria Beckham, Maria Sharapova, Pezet