Życzenia Ślubne

Idealne Życzenia Ślubne dla młodej pary. Niezależnie od tego, czy mamy do czynienia ze ślubem świeckim (cywilnym) czy wyznaniowym (kościelnym), to uroczystość zawarcia małżeństwa zawsze jest wyjątkowym i uroczystym wydarzeniem. Ceremonii ślubu towarzyszą różne zwyczaje i symbole, np. zakładanie obrączek ślubnych. Co ciekawe, w zależności od kraju, obrączki zakładane są na różne dłonie - w Polsce (a także m.in. w Rosji czy Niemczech) obrączki zakłada się na palec serdeczny prawej dłoni, natomiast w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i krajach skandynawskich obrączki zakłada się na palec lewej dłoni. Tradycyjnie do ceremonii ślubu przystępuje się w specjalnym stroju - wiele kobiet już parę miesięcy wcześniej wybiera suknię ślubną w której wystąpi, najczęściej w kolorze białym. W Polsce po ślubie zazwyczaj następuje huczne wesele. Życzenia ślubne składa się Młodej Parze tuż po ceremonii zaślubin. Życzenia na ślub nie muszą być poważne, składając życzenia w 2015/2016 roku postarajmy się przede wszystkim, by sprawiły przyjemność Młodej Parze.

W ten dzień święta miłości Gdy razem stąpacie po ślubnym kobiercu Życzę Wam stu lat szczęścia I radości w sercu. Wspierajcie się i słuchajcie nawzajem Śmiejcie się dużo i tańczcie A wasze małżeństwo będzie dla was rajem

Najserdeczniejsze gratulacje z okazji ślubu dla Młodej Pary! Oby miłość dodawała Wam siły i każdego dnia gościła w Waszych sercach. Niech życie we swoje będzie niekończącą się i wspaniałą przygodą.

Kochani, z okazji ślubu życzę Wam przede wszystkim miłości, ale też wyrozumiałości, cierpliwości i życiowej mądrości. Pomagajcie sobie, wspierajcie się, rozmawiajcie, kochajcie. Bądźcie razem szczęśliwi!

Od dzisiaj jesteście małżeństwem - życzę Wam, żebyście razem przeżyli sto lat w szczęściu! Jeszcze niedawno dopiero się poznaliście i chodziliście na pierwsze randki. Wspominajcie radosne chwile i twórzcie nowe szczęśliwe wspomnienia.

Niech ten ślub będzie wspaniałym początkiem udanego i szczęśliwego wspólnego życia. Składam Wam najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, radości, i spełnienia marzeń, szczególnie tych wspólnych. Sto lat!

Młodej parze składamy życzenia: zdrowia, radości, szczęścia. Małżeństwo wymaga pracy, dlatego życzę Wam też cierpliwości i siły, nauki kompromisów, wspólnego zrozumienia i empatii. Niech Wam się szczęści!

Kochani Państwo Młodzi! W życiu bywa różnie, ale jedno jest pewne: we dwoje zdecydowanie przyjemniej. Obyście dzielili ze sobą jak najwięcej szczęśliwych chwil i jak najmniej smutków.

W tym uroczystym dniu przyjmijcie od nas najszczersze życzenia: abyście każdego dnia zakochiwali się w sobie na nowo, żeby uśmiech jak najczęściej gościł na Waszych twarzach i żebyście zawsze czerpali radość ze spędzania razem czasu.

Drodzy Państwo Młodzi! Niech całe Wasze życie upływa w miłości, wypełnione niezapomnianymi przygodami i miłymi niespodziankami. Żyjcie tak, żeby nie żałować żadnej chwili. Niech los ma Was zawsze w swojej opiece.

Niech Wam Pan Bóg błogosławi! Żyjcie wspólnie przepełnieni miłością, wiarą i nadzieją, niech prowadzi Was prawość i zgoda. Niech radość, którą dziś czujecie, będzie w Waszych sercach przez całe życie.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.