Życzenia Komunijne

Życzenia na Pierwszą Komunię powinny być wyjątkowe, sprawdź nasze propozycje. Pierwsza Komunia Święta to szczególne wydarzenie nie tylko dla osób, które przyjmują tego dnia komunię po raz pierwszy, ale też dla ich najbliższych i całej parafii. W Polsce większość dzieci przyjmuje Pierwszą Komunię Świętą w trzeciej klasie szkoły podstawowej. Wcześniej przez rok uczęszczają na specjalne przygotowania do przyjęcia Eucharystii, a przed samą komunią biorą udział w spowiedzi. Pierwsza Komunia Święta jest niezwykle uroczysta, dzieci idą na mszę ubrane w specjalne stroje: dziewczynki w eleganckie białe sukienki, chłopcy w garnitury, lub w ubrania przypominające alby, jednakowe dla wszystkich. Wydarzeniu towarzyszą zdjęcia, prezenty i oczywiście życzenia. Życzenia na Pierwszą Komunię Świętą składa przede wszystkim najbliższa rodzina oraz matka i ojciec chrzestny. Życzenia z okazji pierwszej komunii są poważne, podkreślające uroczysty i religijny charakter wydarzenia - pamiętajmy o tym składając życzenia w 2016 roku.

W ten uroczysty i odświętny dzień kiedy po raz pierwszy w pełni uczestniczyłeś w Mszy Świętej życzymy Ci, żeby w Twoim sercu zawsze gościła miłość i żebyś umiał uchronić się od pokus oddając się Bogu.

To wielkie szczęście móc uczestniczyć w sakramencie Pierwszej Komunii. Dlatego zapamiętaj dzisiejszy dzień, żebyś mógł go wspominać w trudnych momentach i bądź świadomym, że w chwilach wahania zawsze powinieneś zaufać Jezusowi.

W niezwykłym dniu Pierwszej Komunii Świętej życzymy Ci błogosławieństwa Bożego przez całe życie. Oby wiara, prawda i miłość nigdy Cię nie opuszczały.

Z całego serca życzymy Ci w dniu Pierwszej Komunii Świętej, żeby ten uroczysty dzień na zawsze zapisał się w Twojej pamięci i wspomnienie go służyło jako drogowskaz przez całe Twoje życie.

Dzisiaj przyjęłaś Jezusa do swojego serca: bądź zawsze silna w wierze, ufaj Bogu i z radością wspominaj ten uroczysty i piękny dzień gdy po raz pierwszy w pełni uczestniczyłaś w Mszy Świętej.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.