Horoskop roczny Byk

2019
Byk 20 kwietnia - 22 maja
  • Miłość:
  • Praca:
  • Zdrowie:

Zapowiada się rok pełen korzystnych zmian i zupełnie nowych pomysłów na życie. Uran w marcu wkroczy na dobre do twojego znaku i sprawi, że będziesz gotowy na nowe wyzwania i przygody.

Kariera
Poszukasz nowych zawodowych wyzwań i zrobisz wszystko, aby uciec przed nudą i codzienną rutyną. W pracy twoje pomysły będą bardzo nowatorskie, ale szef nie od razu da się do nich przekonać. Od marca nadejdą nowe, lepsze propozycje i możesz się odważyć na zmianę pracy, a nawet branży. Dzięki szybkim decyzjom możesz wygrać w sporze lub rywalizacji z kimś, kto zagraża twoim interesom. W grudniu Jowisz w trygonie przyniesie dobre pomysły na to, jak uwolnić się od niepotrzebnych zobowiązań. Możesz też liczyć na pomyślne rozwiązanie różnych zaległych spraw urzędowych.

Miłość
Do spraw uczuć i miłości też podejdziesz w bardzo niekonwencjonalny sposób. Twoje buntownicze nastawienie zaowocuje nowymi flirtami i pokusami, jakie trudno będzie ci odeprzeć. Jeśli jesteś bardzo nieszczęśliwy, to możesz jednak podjąć nagłą decyzję o rozstaniu. Samotne Byki będą bawić się i flirtować. Do wielkich wyznań i deklaracji trudno będzie cię przekonać. Postawisz raczej na przyjaźń i luźne związki. W gronie przyjaciół będziesz czuć się lepiej, niż na romantycznych randkach. Byki w stałych związkach chętnie wybiorą się w szaloną wakacyjną podróż. Postanowisz zerwać z rutyną i czymś partnera w tym roku zaskoczysz! Postaraj się tylko, aby twoje pomysły nie były zbyt ekscentryczne.

Zdrowie
Choć zdrowie będzie ci dopisywać, to możesz mieć wrażenie, że masz mniej sił fizycznych i ochoty do ruszania się z domu. W lutym i marcu sportowe wyczyny zostaw dla innych znaków zodiaku, bo Mars może narazić cię na kontuzję. Dbaj o swoją dietę i odpowiednią ilość snu, a zachowasz dobrą kondycję przez cały rok.

Kto z tobą?
Sprzyjające ci znaki to Lew i Waga, pomogą ci w podejmowaniu ważnych decyzji i nie zostawią, gdy będziesz ich potrzebować. Uważaj na Pannę i Skorpiona, będą bronić głównie własnych interesów.

Horoskopy