Horoskop roczny Rak

2019
  • Miłość:
  • Praca:
  • Zdrowie:

W 2019 roku zrób wokół siebie więcej porządku i nie angażuj się zbytnio w cudze sprawy. Saturn w opozycji radzi zadbać o zdrowie i nie przemęczać się dodatkową pracą. Hobby, przyjaciele i chwile beztroskiego lenistwa pozwolą ci odzyskać radość i optymizm.

Kariera
Sprawy zawodowe wymagać będą cierpliwości i ostrożności. To nie jest dobry czas na ryzykowne ruchy. Twoje pomysły będą mniej trafne, a zawodowe zaangażowanie może osłabnąć. Nie licz, że do zdobycia większej ilości gotówki wystarczy tylko urok osobisty, ale wszystko dobrze się ułoży. Szef może wymagać od ciebie zadań, do wykonania których konieczna będzie cięższa praca. Najkorzystniejszy czas na pokazanie się w lepszym świetle nadejdzie jesienią, a w wakacje mocno pilnuj swoich spraw finansowych i zawodowych. Cały rok 2019 sprzyja oszczędzaniu i planowaniu wydatków, unikaj kredytów. Pomyśl o swoich własnych finansowych celach, zanim zgodzisz się pomagać innym.

Miłość
W miłości unikaj ryzyka, bo 2019 rok to czas na podsumowania i porządki. Doprowadź sprawy do końca i wyjaśnij wszystkie nieporozumienia, a od razu poczujesz się lepiej. Samotne Raki będą pragnąć wyjątkowego traktowania, ale mało kto się im spodoba. W oczekiwaniu na ideał możesz jednak nie zauważyć kogoś, kto jest ci przeznaczony. Nie sądź ludzi po pozorach, bo przegapisz okazję. Możesz też mieć mniej cierpliwości dla przyjaciół i znajomych, którzy wymagają od ciebie zbyt wiele. Przestań poświęcać się dla innych i zrób wreszcie coś tylko dla siebie! Pod koniec roku miłosne sprawy przyspieszą, a Jowisz w opozycji wreszcie przyniesie ci szczęście i spełnienie marzeń.

Zdrowie
W 2019 roku Saturn nie sprzyja ryzykownym sportom czy męczącym podróżom. Twoja kondycja wymagać będzie troski. W maju i czerwcu mogą nawet grozić ci przeziębienia czy kontuzje. W wolnym czasie znajdź więcej czasu na swoje zainteresowania i nie poświęcaj energii na sprawy, które dawno przestały cię interesować.

Kto z tobą?
Sprzyjające ci znaki to Panna i Ryby, które będą ci trafnie doradzać i pomagać, gdy tylko o to poprosisz. Uważaj na Bliźniaka i Wodnika, ich pomysły mogą wcale nie wyjść ci na dobre.

Horoskopy