Horoskop roczny Ryby

2019
  • Miłość:
  • Praca:
  • Zdrowie:

Masz przed sobą rok pełen ciekawych wydarzeń zawodowych i rodzinnych. Postaraj się jednak unikać konfliktowych sytuacji i nie zajmuj się teraz sprawami, które za bardzo cię nie interesują.

Kariera
W pracy kłopotów będzie mniej, choć obowiązków przybędzie. Jowisz sprzyja jednak zdobywaniu dodatkowej gotówki i jej inwestowaniu, najlepiej w rzeczy trwałe i przynoszące zysk w przyszłości. Zainwestuj też wreszcie w swoją edukację lub kurs języka obcego. Postaraj się też zapisywać swoje nowe pomysły i uwierz, że kiedyś je wprowadzisz w życie. Na początku roku bowiem możesz nie mieć czasu, aby zacząć je realizować. Neptun sprawi, że zbyt wiele szczegółów i nowych spraw może cię zdenerwować i rozproszyć. Wykorzystaj to, co już wiesz i umiesz. W ten sposób nie stracisz gruntu pod nogami. Po wakacjach nowa idea może okazać się bezcenna. Twoje pomysły nagle wzbudzą zainteresowanie i wszyscy zaczną o nich mówić. Zadbaj jednak o drobiazgi i szczegóły. Nie spóźniaj się i bądź uprzejmy dla ludzi. Ktoś nieznajomy może okazać się osobą ważniejszą, niż myślisz.

Miłość
W relacjach czas na porządki. Bałagan, niedotrzymane obietnice, dalsi krewni czy nawet przyjaciele, zaczną cię denerwować. Postaraj się być bardziej samodzielny. W kwietniu nie daj się sprowokować do awantury zazdrosnej osobie, do której intencji zawsze miałeś zastrzeżenia. Zaufaj też wreszcie choć troszeczkę swoim przeczuciom i intuicji, a jeśli jesteś samotny, to w kwietniu Wenus pomoże ci zawrzeć bardzo interesujące znajomości. W stałych związkach zrobi się miło i spokojnie, a wspólny wakacyjny wyjazd umocni waszą relację. W grudniu Jowisz sprzyja poważniejszym inwestycjom w dom i rodzinę. Okaże się, że tym razem jesteście zaskakująco zgodni.

Zdrowie
Warto też na poważnie pomyśleć o poprawie kondycji i zmianie złych zdrowotnych przyzwyczajeń. Choć dobry humor cię nie opuści, to w pierwszym kwartale roku i w wakacje możesz wyolbrzymiać znaczenie różnych dolegliwości. Jeśli jednak sam nie zadbasz o swoje zdrowie, to nikt za ciebie w tym miesiącu tego nie zrobi.

Kto z tobą?
Sprzyjające ci znaki to Rak i Skorpion, będziecie rozumieć się bez słów. Uważaj na Barana i Lwa, ich skłonności do ryzyka i denerwowania się wcale nie będą ci się podobać.

Horoskopy