Horoskop roczny Strzelec

2019
Strzelec 22 listopada - 21 grudnia
  • Miłość:
  • Praca:
  • Zdrowie:

Czeka cię rok pełen okazji do zabawy i spotkań z przyjaciółmi. Jowisz w twoim znaku zapewni ci sukcesy i powodzenie. Wykorzystaj niezwykłą i sprzyjającą aurę tego roku, aby zdobyć nowych przyjaciół i zakończyć niepotrzebne konflikty.

Kariera
Im więcej nowych spraw rozpoczniesz, tym lepiej będzie ci się wiodło w całym tym roku. W pracy zamiast opowiadać innym o swoich pomysłach i chwalić się swoimi możliwościami, sam zabierz się za konkretne zawodowe projekty. Teraz spotkasz się z życzliwością i wsparciem, na jakie wcześniej nie udało ci się zasłużyć. To dobry rok, aby uczestniczyć we wszelkiego rodzaju zajęciach dodatkowych i ciekawych kursach. Przez cały rok pilnuj swoich spraw finansowych. Jowisz może przynieść ci bardzo ciekawą propozycję. Nie opowiadaj o niej wszystkim i nie zapraszaj do współpracy osób, na których choć raz się zawiodłeś. Możesz zdobyć dodatkowe pieniądze, ale musisz być punktualny, cierpliwy i ostrożny. Poszukujący lepszej pracy będą mogli liczyć na ciekawe oferty. Jowisz sprawi, że łatwiej przebrniesz przez ważne rozmowy i prezentacje umiejętności.

Miłość
Będziesz wszędzie mile widziany, a ludzie chętnie opowiedzą ci o swoich troskach. Dzięki temu uda ci się pomóc i dodać otuchy niejednej osobie. Nie przejmuj się tylko tak bardzo tym, co mówią różne zazdrosne osoby i nie pytaj każdego o zdanie. Strzelce w stałych związkach poczują że czas odnowić swoje uczucia. To nie czas, na marudzenie i wypominanie sobie błędów z przeszłości. Wspólny wyjazd na egzotyczne wakacje bardzo poprawi wasze wzajemne relacje. Samotne Strzelce mają szansę zapoczątkować znajomość, która z czasem przerodzi się w poważniejszy związek.

Zdrowie
Będziesz w bardzo dobrej formie. Jowisz sprzyja łagodnym formom odpoczynku, a nie wielkim wyczynom. Zadbaj też o urodę! Wygląd stanie się dla ciebie bardzo ważny, a związane z tym wydatki okażą się większe niż zwykle i wyjdą ci na dobre.

Kto z tobą?
Sprzyjające ci znaki to Baran i Bliźnięta, z nimi możesz spędzać wolny czas i jechac na wakacje. Uważaj na Pannę i Koziorożca, bo w pracy mogą tropić twoje drobne błędy, a potem zrobią z tego aferę.

Horoskopy